koralik  Dołączyła: 16 Sty 2009
[quote="Fenol"]Zgadza się, tu nikt nie czyta, tu nikogo nie ma...

Fajnie że wróciłeś :)
 

Michu  Dołączył: 18 Kwi 2006
Dla wszystkich pragnących wzbogacić swoje portfolio - polecam!
 

jorge.martinez  Dołączył: 16 Maj 2007
Michu, doskonałe :-)
 

potraff  Dołączył: 22 Maj 2016
Extra! Mam popołudnie z głowy :-)
 

kowal269  Dołączył: 23 Lip 2013
Super :-)
 

cotti  Dołączyła: 20 Kwi 2006
Michu napisał/a:
Dla wszystkich pragnących wzbogacić swoje portfolio - polecam!


piękne! dzieci mam z głowy na jakiś czas :D
 

bakulik  Dołączył: 20 Kwi 2013
Sony porzuciło bagnet A i forum KKM nagle było zniknęło… :shock: Rytualne seppuku z żalu?
 

opiszon  Dołączył: 29 Sty 2008
bakulik, hmm, a oni byli niezależni czy utrzymywani przez Sony?
 

Michu  Dołączył: 18 Kwi 2006
A to my ich nie utrzymywaliśmy?
 

opiszon  Dołączył: 29 Sty 2008
Michu, pomyliłeś z fanklubem Yakumo
 

bakulik  Dołączył: 20 Kwi 2013
Nie wiem, kto sponsoruje KKM, ale już wróciło. Widać Ricoh zainterweniował.
 

Kytutr  Dołączył: 20 Lut 2007
Jeśli tylko by się to dało technicznie zrobić, to Ricoh mógłby opracować przejściówki dla "umarłych" systemów i spróbować zgarnąć sierotki, które pozostały z kupą szkieł i brakiem perspektyw na nowe puszki. Wiem - jestem marzycielem z dużą wyobraźnią :-)
 

Michu  Dołączył: 18 Kwi 2006
Kytutr napisał/a:
Wiem - jestem marzycielem z dużą wyobraźnią
Nie, to po prostu przejaw troski o Enzo.
 

Kerebron  Dołączył: 10 Mar 2016
Mówi się, że niektórzy faceci nie myślą tym, czym powinni, tylko czymś zupełnie innym... :->

Teraz już wiadomo dlaczego tak jest: https://phys.org/news/2021-06-human-brain-testis-highest-common.html

;-)
 

tref  Dołączył: 05 Wrz 2006
Gdyby ktoś się zastanawiał, to niech czym prędzej przestanie i zacznie działać. Cewek woła slajdy za 26 PLN . Właśnie odebrałem wspomnienia
 

Mechanik  Dołączył: 22 Lip 2014
No właśnie pojawiłosięmi w "nieprzeczytanych postach" i wziąłem i przeczytałem. Tak że jaby co, to się czyta. :mrgreen:
 

szpajchel  Dołączył: 20 Kwi 2006
tref, a jak z jakością? I jeszcze jedno - oni tną na paski po 4 klatki czy po 6?
 

tref  Dołączył: 05 Wrz 2006
Teraz tną po 3 :shock:

Ostatnio wywołali dobrze. Co do tego najnowszego zlecenia jeszcze nie wiem, zaramkowanie zajmie trochę czasu, bo... nie mam czasu :-|
 

sołtys  Dołączył: 19 Kwi 2006
tref napisał/a:
Gdyby ktoś się zastanawiał, to niech czym prędzej przestanie i zacznie działać. Cewek woła slajdy za 26 PLN .

Aaaa, właśnie mi przypomniałeś, że mam niedokończoną Provię w Z1. Leży tam już .... hmm ... noo tak circa about 10 lat? :shock: 11? :shock: ... no bo tak wstyd napisać, że więcej ... tego ... o tym, że nie mam pojęcia co tam jest cyknięte nie wspomnę. Chociaż w sumie lubię niespodzianki
 

Michu  Dołączył: 18 Kwi 2006
A to nie jest ten slajd, na którym uwieczniłeś przecinanie czerwonej wstęgi podczas otwierania naszego forum? Wtedy, gdy Pawgra powiedział: Pmmfmfffp fppmffmppmmfmpppmm pppmffmpp pfmmffpmmmpp.

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach