PiotrR  Dołączył: 03 Maj 2006
szpajchel napisał/a:
Moje ostatnie odkrycie: Westworld.
Pierwszy sezon świetny. Jeśli jeszcze nie obejrzałeś do końca, nie czytaj o nim tylko oglądaj, żeby sobie nie "zaspoilerować". Drugi sezon za to... niepotrzebny.

bbartlomiej  Dołączył: 10 Wrz 2007
PiotrR, po pierwszym czy drugim odcinku drugiego sezonu Westworld zrezygnowaliśmy z żoną z kontynuacji. Pierwszy bardzo nam się podobał.

fuen  Dołączył: 13 Lis 2012
Ej, drugi sezon nie jest wcale taki zły. W porównaniu z trzecim :-D

barmiska  Dołączył: 27 Sie 2014
fuen napisał/a:
Arcana - nigdy nie grałem w LoLa, przez co ponoć mam uboższy odbiór, no może... PLastycznie bardzo mi się toto podoba (to jest animowane), historia z gatunku wciągających, ogólnie do obejrzenia.

Wizualnie też mi się podoba, nawet bardzo, muzyka/dźwięk też dobre, ale zobaczyłem 3 odcinki, i... nie mam parcia na kolejne.
Historia wciągająca, dobrze opowiedziana, ciągle coś się dzieje, ale cały czas mam wrażenie że gdzieś już to widziałem.
Może nie jako całość, ale poszczególne wydarzenia czy sceny.

Ale warto zobaczyć choćby dla obrazu.

szpajchel  Dołączył: 20 Kwi 2006
PiotrR napisał/a:
szpajchel napisał/a:
Moje ostatnie odkrycie: Westworld.
Pierwszy sezon świetny. Jeśli jeszcze nie obejrzałeś do końca, nie czytaj o nim tylko oglądaj, żeby sobie nie "zaspoilerować". Drugi sezon za to... niepotrzebny.

Wydaje mi się, zieeeeeeeeew, że w nocy właśnie skończyłem pierwszy sezon :mrgreen:
Jak dla mnie - świetny. I chyba na tym poprzestanę. Zazwyczaj nie mam zacięcia do oglądania kolejnych sezonów. Wystarczy już, że męczę się z ostatnim sezonem Domu z papieru, czekając na drugą część piątego :!: sezonu.

PiotrR  Dołączył: 03 Maj 2006
fuen napisał/a:
Ej, drugi sezon nie jest wcale taki zły. W porównaniu z trzecim
O istnieniu trzeciego nie wiedziałem...

Skocz do: