galex  Dołączył: 02 Cze 2006
bakulik,
:-B :-B :-B :-B :-B

bakulik napisał/a:


Jeśli chodzi o PEN7AX, to może pomyślę nad zmianą, jeśli nikt w niedługim czasie niczego nie opublikuje.

Niedoczekanie Twoje!
:-)
 

Rivelv  Dołączył: 17 Sie 2008
tak odnalazłem
kiedyś byłem tam :-)
 

bakulik  Dołączył: 20 Kwi 2013
Nawiązując do śliskiej sprawy i wracając do pomysłów na najlepszy sposób poruszania się po chodnikach, to myślę, że zamiast czołgu wystarczy dobry Jeep (może być wojskowy). Bo tak jak nie widziałem, by się ktokolwiek czołgał po śliskim chodniku, tak niejeden już się na takowym wyjeepał.
 

White  Dołączył: 31 Paź 2008
bakulik napisał/a:
A tymczasem moje zdjęcie zajęło 5. miejsce w konkursie Wiki Lubi Zabytki 2021

Gratulacjony :-B
 
ClicoFantastico  Dołączył: 14 Paź 2006
Myślę, że ten topic to dobre miejsce żeby się pochwalić (pożalić?) że wróciłem po dwóch latach na forum :-) . Hasło miałem zapisane w Firefoxie i zawsze je automatycznie wstawiał, więc je zapomniałem z czasem, aż pewnego razu uzupełnianie hasła przestało działać, a nie mogłem go zmienić, bo miałem ustawiony nieaktualny email. W końcu się zmotywowałem, wyciągnąłem profil Firefoxa ze starego laptopa i rozkodowałem hasła programem firepwd. Teraz hasełko już bezpieczne w KeePass-ie. Poza tym inne sprawy życiowe sprawiały że nie miałem czasu na forum (nie pierwszy raz), ale zawsze w końcu tu wracam :-) .
 

jorge.martinez  Dołączył: 16 Maj 2007
ClicoFantastico, witaj i baw się dobrze.
 

mygosia  Dołączyła: 19 Kwi 2006
Wszelki duch...
 

DeTe  Dołączył: 14 Maj 2008
Witaj "forumowiczu marnotrawny" 😁👍🍺
 

szpajchel  Dołączył: 20 Kwi 2006
ClicoFantastico, świetnie!
 

Michu  Dołączył: 18 Kwi 2006
Hasła wiadomo, są potrzebne dla ochrony prywatności. Ale z drugiej strony pamięć już nie ta ze względu na wiek. Na ten przykład ja swoje - 1111 musiałem ograniczyć do 11, by móc je zapamiętać. Ale za to nie mam problemów z logowaniem a i w bańce trochę miejsca się zrobiło na nowe informacje. Wiedzieliście na przykład, że w Bielsku-Białej czasami mylą betoniarkę z karuzelą?
 

Enzo  Dołączył: 20 Gru 2006
Cóż, postawiliśmy kiedyś betoniarkę na pobliskim placu zabaw i dzieci zamurowało. Przynajmniej nie kręcą się już po okolicy.

Witam dawno niewidzianego forumowicza! Jakiego masz Nikona?
 

plwk  Dołączył: 21 Kwi 2006
Dobrze, że dodałeś "Nikona". 8-)
 

koralik  Dołączyła: 16 Sty 2009
ClicoFantastico, witaj marnotrawny :evilsmile: :evilsmile: :evilsmile:
 

powalos  Dołączył: 20 Kwi 2006
Odchodzą, wracają, znikają i znów wracają. I po co to. Wiadomo, że z Pentax'a nie można się wyleczyć. Witaj ponownie ClicoFantastico,
 
ClicoFantastico  Dołączył: 14 Paź 2006
Enzo napisał/a:

Witam dawno niewidzianego forumowicza! Jakiego masz Nikona?


Niepalnego :mrgreen:

Widzę że wszyscy w formie jak dawniej :-B . Dzięki za ciepłe słowa!
Eh, żeby tak jeszcze dożyć do kolejnego PPD... w którymś tam roku :roll: .
 
ClicoFantastico  Dołączył: 14 Paź 2006
powalos napisał/a:
Odchodzą, wracają, znikają i znów wracają. I po co to. Wiadomo, że z Pentax'a nie można się wyleczyć. Witaj ponownie ClicoFantastico,


Ale liczy się wytrwałość w walce z nałogiem :-) .
 

jorge.martinez  Dołączył: 16 Maj 2007
ClicoFantastico, pociesz się, że od naszego ostatniego wspólnego winopicia nie było żadnego PPD :-)
 

koralik  Dołączyła: 16 Sty 2009
ClicoFantastico napisał/a:
Niepalnego


Przecież takich nie ma :evilsmile: :evilsmile: :evilsmile:
 
Igor Grzegorski  Dołączył: 06 Wrz 2021
Pełnometrażowy film z MacGyverem w roli glownej. Po czesku. (Mate jaki napad,Macgajvere?) Jeśli kogoś nadal nie zachęciło, glowny bohater "hakuje" starożytną pułapkę dekielkiem od Pentaksa. Reszta dzieła może spowodowac trwałe wyprostowanie zwojów mózgowych.

https://m.youtube.com/watch?v=Cp29YkSJnWE
 

opiszon  Dołączył: 29 Sty 2008
Mamy wątek Pentax w filmie ;-)
https://pentax.org.pl/viewtopic.php?t=8762

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach