rychu  Dołączył: 08 Paź 2006
nuloop, no gratki za cenę, tylko po co Ci to? Chcesz inwestować w bagnet K, czy przyszedłeś na zakupy by zarobić na naprawie?
Tak, czy inaczej, życzę wszystkiego dobrego.

nuloop  Dołączył: 02 Maj 2022
Kupione dla zabawy, kolekcjonersko. A jak uda się ożywić, to może i się pobawię. Mam działającego Chinona CM-4s z fajnym Auto Chinonem 50 mm f.1.9 oraz jakiś teleobiektyw. Stąd zakup tych 2 korpusów, w stanie "nieznanym". W naprawy dla sprzedaży bawić mi się nie chce.
Mogę liczyć na pomoc zaawansowanych w kwestii trybików? Lubię czasem coś naprawić dla zwykłej frajdy :mrgreen:

powalos  Dołączył: 20 Kwi 2006
nuloop napisał/a:
Mam działającego Chinona CM-4s

Piękny korpus z wieloma "bajerami, których próżno szukać w podobnych Pentax'ach ME lub A. No i sterowanie czasami w manualu przy pomocy tradycyjnego pokrętła a nie guziczkami. Zakres czasów też nie do pogardzenia i możliwość wielokrotnego naświetlania klatki. Praktycznie bez ograniczeń ilości. Dwa czasy samowyzwalacza itp. Brandowany przez kilka firm.

mientusfh  Dołączył: 13 Sty 2022
Kompletnie zmieniając narrację. Jeśli ktoś z was podczas wymiany zębatki w MZ-ce zgubi części, rozwali migawkę, i mało nie wyłamie ośki jednej z zębatek to musze powiedzieć jedno nie martwcie się to się wszystko da naprawić. Te aparaty to wadliwe cuda, myślałem ze moja MZ-7 jest już do kosza a okazało się że wszystko ale to wszystko dało się naprawić w przeciągu 15min. Właśnie wywołałem testowy film potwierdzający pełną sprawność MZ-7.
PS. Broń boże nie naprawiajcie ich gdy dzieci jeszcze nie śpią jeśli macie małe. To przepis na katastrofę.

Abaddon79  Dołączył: 14 Lip 2008
mientusfh napisał/a:
Kompletnie zmieniając narrację.

Chcesz jeszcze potrenować?
Mam mz10 w stanie NewOldStock
Tylko wiadomo z martwym lustrem
Zgadajmy się na PW
T.

Skocz do: