potraff  Dołączył: 22 Maj 2016
Mnie się udał kolejny biwak...



Szałas na Radziechowskiej zaśmiecony :evil:
 

White  Dołączył: 31 Paź 2008
Elegancko. Drugie bardzo ładne :-B
 

potraff  Dołączył: 22 Maj 2016
Dziękuje, choć ostatnio to mam wrażenie, że nie umiem robić zdjęć ;-)
 
rychu  Dołączył: 08 Paź 2006
potraff, piękne landszafty. Co do znanych i dostępnych szałasów to norma, że jest "totalny syf". Cóż. Zazdroszczę biwaku. Dla mnie miesiące letnie są wycięte dla górowania. Chyba, że mam trochę czasu, to zmykam w słowackie Tatry. Jesienią i zimą można pobiwakować.
 

potraff  Dołączył: 22 Maj 2016
rychu, dziękuje :) ja liczę na jesień, wpierw spróbuje we wrześniu (niby lato, a często w Tatrach już sypie), choć teraz w nocy się pociłem - śpiwór mam chyba na optymalną -9, więc jesienią też powinien dać radę.
Jeszcze z drona:
 

bogdanm  Dołączył: 01 Mar 2007
My w tym roku łaziliśmy po Fatrach
I tej Małej




I Wielkiej


 

White  Dołączył: 31 Paź 2008
Super zdjęcia :-B
 

potraff  Dołączył: 22 Maj 2016
bogdanm, schodziliście z Południowego Gronia? :mrgreen:
 

bogdanm  Dołączył: 01 Mar 2007
Wcześniej. Zaczęliśmy schodzić za Chlebem, z Siodła za Hromowym :)
 
rychu  Dołączył: 08 Paź 2006
bogdanm, pięknie. Przeszedłem Małą F początkiem czerwca, więc nie było Wielkiego Rozsudca. Wracam tam jesienią z Dierami i okolicznymi skałkami. Burza Was dopadła? bo nie wygląda to na zdjęciu ciekawie :-D
 

bogdanm  Dołączył: 01 Mar 2007
"Tylko" deszcz. Za to padał nawet od dołu :mrgreen:
 
PiotrK.  Dołączył: 30 Maj 2017
mała prośba: czy ktoś może podpowiedzieć propozycję niemęczącej wycieczki jednodniowej do Beskidu Niskiego, mniej więcej na południe, południowy wschód od Gorlic z szansą na ładne plenery z architekturą i krajobrazem?

ze względu na specyficzne obowiązki opiekuńcze nie mam możliwości wyjazdu na normalny urlop, muszę planować jednodniowe wyjazdy i szkoda mi każdej okazji
pogoda w najbliższą niedzielę ma być ok
Słowacja w tych okolicach też wchodzi w grę
 

plwk  Dołączył: 21 Kwi 2006
PiotrK. napisał/a:
niemęczącej wycieczki jednodniowej

Zdefiniuj to dokładniej, odnosząc do swojej osoby. :-D
 
PiotrK.  Dołączył: 30 Maj 2017
stary dziad :)
znaczy ja, nie Ty :)

przesadzam, tam nie ma forsownych szlaków, może niepotrzebnie napisałem
 

potraff  Dołączył: 22 Maj 2016
PiotrK. napisał/a:
tam nie ma forsownych szlaków

Tia, to niskie góry, ale potrafią dać w kość. Serio, np podejście na Lackową, czy też Ostry Wierch od Lackowej.
Jak ma to być połączeniem z architekturą, to polecam z Izb dojść do cerkwi w Bielicznej. Drogą szutrową się idzie. Potem można podejść w stronę przełęczy Pułaskiego i na wspomniany Ostry Wierch :
https://en.mapy.cz/s/hojedecore
To jest jedyna cały rok otwarta cerkiew, choć nie wejdzie się by usiąść w ławkach.

Z Wysowej do Ropek, trochę asfaltem, następnie szutrem. Z Ropek można pociągnąć do Czertyżnego, dawnej wsi - dziś tylko kilka krzyży pozostało...
To tyle co poznałem z tego pasma (no jeszcze okolice Parku Magurskiego - ale to sporo dalej na wschód).
Ps jak coś polecam mapy turystyczne, po wytyczeniu sobie trasy, wyskakują wszystkie dane jak długość, ilość przewyższeń oraz czas wędrówki, do tego można obejrzeć zdjęcia, które są dodane, ja często w ten sposób szukam tras dla siebie:
https://mapa-turystyczna.pl/#49.47494/21.08238/16
 

bogdanm  Dołączył: 01 Mar 2007
Prawie już zapomniałem, że byłem na wakacjach w tym roku

Jeszcze dwa kadry z Małej Fatry


 
Robert  Dołączył: 19 Lis 2006
Wreszcie udało się wyrwać :->





 

badworm  Dołączył: 21 Lut 2009
Gdzie tak pięknie?
 
rychu  Dołączył: 08 Paź 2006
Robert, jakieś takie :-/ gdzie miś, gdzie bryczki, kapelusze z muszelkami, łosscypki i skarpety z baraniej wełny?
 
Robert  Dołączył: 19 Lis 2006
Wysokie Taury, wrzucić foty bratwusztu ;) ?

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach