cotti  Dołączyła: 20 Kwi 2006
White napisał/a:
For all mankind 3 sezon już w czerwcu.


Właśnie wczoraj szukałam, kiedy w końcu będzie kolejny sezon :D
 

cotti  Dołączyła: 20 Kwi 2006
Lubicie The office? ;-) to gdyby zrobić The office, ale w konwencji thrillera, to mogłoby wyglądać jak Rozdzielenie :D
To jest dokładnie taki serial, jaki lubię oglądać - niby nic się nie dzieje, ale podskórnie - jakie emocje! bohaterowie odkrywają samych siebie. Muzyka nienachalnie mroczna.
Z racji ostatnich przygód z PKP miałam możliwość spokojnego obejrzenia kilku odcinków pod rząd :) i nie mogę się doczekać kolejnego sezonu.
 

Enzo  Dołączył: 20 Gru 2006
Zapowiadało się ciekawie a wyszło jak zwykle, czyli Królowa. Są takie historie, które wydawałoby się, trudno zepsuć, a jednak. Andrzej Seweryn dobrym aktorem był, tutaj niestety jest kawałkiem drewna w który trudno uwierzyć, operator robi wszystko, żebyśmy pozostali na poziomie "Barw szczęścia", dialogi są drętwe, a wszystkie problemy dawkowane łopatą, bo to w końcu historia o górnikach i ich miasteczku... Jak ktoś jednak będzie ciekawy, to polecam obejrzeć na przyspieszeniu x1,5, bo dopiero wtedy to łapie jakikolwiek rytm. Serio.
 

Iza  Dołączyła: 01 Paź 2007
Enzo, dzięki. Do tej pory trafiłam na same zachwyty nad tym serialem. I gigantyczny mural reklamujący blisko mojej pracy.
 

Enzo  Dołączył: 20 Gru 2006
Iza, kłaniam się do stóp. Szkoda tego materiału, ale może kiedyś, ktoś zrobi z tego coś ciekawszego. Oczywiście w Polsce, bo na Wyspach już to ładnie nakręcili. Żeby nie było, że tylko narzekam - promykiem nadziei w tym serialu jest Julia Chętnicka, ale sama tego wszystkiego nie pociągnie.

Sprawdziliśmy też z cotti Crashing, czyli początki scenarzystki Phoebe Waller-Bridge. Niestety nie jest to produkcja na miarę "Flybag", a jedynie rozgrzewka przed późniejszą jazdą bez trzymanki. Czyli można obejrzeć, ale niekoniecznie trzeba.
 

tref  Dołączył: 05 Wrz 2006
Polecałem już Borgen. Po kilku latach pojawiła się nowa seria Borgen - królestwa, władza i chwała - również polecam
 

tref  Dołączył: 05 Wrz 2006
tref napisał/a:
10 czerwca premiera 6 sezonu peaky blinders!
obejrzałem kilka odcinków, trochę przespałem, na przedostatnim spałem przez całość odcinka, a ostatni, ponoć odmienny, odpuściłem z powodu znudzenia.

Spoiler:
6 sezon Peaky B jak dla mnie jest słaby. Nie ratuje tego scenografia i aktorzy. Po prostu "Athu" jest jakąś zwykła postacią, a nie tym narwanym braciszkiem, a Tom może i wygląda, ale nie wciąga. I brak muzyki, do której w poprzednich sezonach tak ładnie się okładali po twarzach. Brak muzyki, brak bliskich relacji między pięściami a nosami. Nawet Salomon jest popłuczynami bez tego charakterystycznego akcentu. Szkoda.
 

Enzo  Dołączył: 20 Gru 2006
Nie pamiętam, czy już polecałem, ale jeśli szukacie czegoś lekkiego, przyjemnego i zabawnego to obejrzyjcie Gdzie jest mój agent?. Netflix ma jeszcze kilka rzeczy które warto zobaczyć i to jedna z nich. Pomysł na serial jest prosty - mamy agencję w Paryżu, która działa w branży filmowej i perypetie jej pracowników, które z kolei dopełnia w każdym z odcinków inny gość, lub gościni z panteonu francuskich gwiazd ekranu. Na tyle fajnie to jest zrobione, że Amerykanie kupili pomysł i będą kręcić swoją wersję.
 

szpajchel  Dołączył: 20 Kwi 2006
Enzo, polecałeś stronę wcześniej, ale może dzięki temu dam mu szansę :-)

Dla fanów Gordona Shumwaya i pani Ochmonek, HBO Max ma chyba wszystkie odcinki.
 

Enzo  Dołączył: 20 Gru 2006
Netflix czasem błyśnie jakąś perłą. Oderwij wzdłuż linii to bezczelna drwina i zarazem poważny traktat o życiu. Ten serial jest naprawdę doskonały. Możliwe, że będzie to jedna z najważniejszych rzeczy, jakie obejrzeliście. Serio. Koniecznie z dubbingiem.
 

pszczołowaty  Dołączył: 07 Gru 2009
"Bosch" na AP dobry hollywoodzki serial, może z nieco przerysowanym głównym bohaterem ale fajnie się ogląda, kończę trzeci sezon :)
 

opiszon  Dołączył: 29 Sty 2008
Enzo, dzięki
Bardzo dobre
Mocne

Brakuje mi słów.
 

macioh  Dołączył: 28 Gru 2006
Enzo napisał/a:
Oderwij wzdłuż linii

Łał, właśnie skończyłem - uwielbiam takie klimaty

Mam nadzieję że nie będzie kontynuacji :-)
 

vesper  Dołączyła: 19 Gru 2006
macioh napisał/a:
Enzo napisał/a:
Oderwij wzdłuż linii

Łał, właśnie skończyłem - uwielbiam takie klimaty

Mam nadzieję że nie będzie kontynuacji :-)

Bardzo dobre!
 

cotti  Dołączyła: 20 Kwi 2006
Czarny ptak - obejrzałam ostatnio - dwóch osadzonych, ich relacja powoli się rozwija, ten miły nadal jest miły, ale jeśli myślicie, że tego złego w końcu polubicie - o nie, tak nie będzie...
Mimo, że podświadomie liczymy na określone zakończenie - aż do ostatniego odcinka nie jest pewne, że tak będzie.
Świetna rola Paula Waltera Hausera, ostatnia rola Raya Liotty.
 

cotti  Dołączyła: 20 Kwi 2006
Enzo napisał/a:
Netflix czasem błyśnie jakąś perłą. Oderwij wzdłuż linii to bezczelna drwina i zarazem poważny traktat o życiu. Ten serial jest naprawdę doskonały. Możliwe, że będzie to jedna z najważniejszych rzeczy, jakie obejrzeliście. Serio. Koniecznie z dubbingiem.


Zaiste, świetny
 

tref  Dołączył: 05 Wrz 2006
Usnąłem na drugim odcinku. Na trzecim się przebudziłem, ale nie poderwało mi powiek na długo i kolejnych aż do końca serii nie zobaczyłem. Koncepcja fajna, ale jak dla mnie w scenariuszu jest za dużo dygresji do dygresji.

Nie mówię, że to zła kreskówka. Tylko trochę mnie znudziła i nie mam oglądu całości przez szybkie znużenie. Można zacząć, jak kogoś wciągnie to pewnie będzie zadowolony. Nie mówię, że byłem niezadowolony, bo przynajmniej nadrobiłem niewyspanie :->
 

opiszon  Dołączył: 29 Sty 2008
U mnie argument zasypiania nie działa bo ja zazwyczaj oglądam późno, w łóżku, pod kołderką i potrafię zasnąć przy najciekawszej pozycji xD
To już jest taki wiek że dzisiaj na callu przysnąłem na kwadrans (niepotrzebnie się kładłem na tapczanie).
 

Enzo  Dołączył: 20 Gru 2006
Rdzenni i wścielki czyli serial w którym maczał palce Taika Waititi. Jest w nim trochę humoru nowozelandczyka, ale generalnie jest to ciepła opowieść o ludziach z amerykańskiego zadupia, gdzie brakuje nadziei na cokolwiek. Idealny serial na chłodne, jesienne wieczory.
 

cotti  Dołączyła: 20 Kwi 2006
Zbrodnie po sąsiedzku To idealna propozycja na całkiem dobrą zabawę, mimo, że to serial o zabójstwach. Trójka głównych bohaterów - zupełnie różna - dzięki czemu tak świetnie współgrają, brawurowo przedstawiona, nieprzewidywalna historia (zarówno w 1. sezonie jak i w 2.) , potrzebowałam lżejszej pozycji - i tutaj dobrze się bawiłam oglądając. Odcinki akuratne - jakieś pół godzinki :)

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach