Markus  Dołączył: 21 Mar 2007
Też tak zrobię ;-) Dzięki za inspirację...
 
Markus  Dołączył: 21 Mar 2007
Mi wyszło taniej 120,42 pln , płacone Revolut co jak widać generuje dodatkowe oszczędności :-)
 

M.K  Dołączył: 26 Sie 2007
:-B
po to napisałem
Oooo Panie jesteś jeszcze bardziej do przodu!
 
Markus  Dołączył: 21 Mar 2007
Możemy się wymienić doświadczeniem ;-) , sporo filtrów sobie kupiłem w Chinach po taniości , jakość całkiem dobra bo nie brałem najtańszych a że ostatnio wszystko kupuję w rozmiarze 77 mm to cena ma znaczenie.
 

M.K  Dołączył: 26 Sie 2007
Chętnie, aczkolwiek na chwilę obecną nie stosuję filtrów wcale. Może kiedyś będę szukał choćby do samyangów.
 
Markus  Dołączył: 21 Mar 2007
Jestem miłośnikiem marki Samyang , nieco z konieczności a trochę z wyboru ;-)
Powinienem zostać ich ambasadorem w systemie Pentaxa bo mam sporo szkieł tej marki 8,14,35,135....
Ten Silkypix 9 obsługuje K-70 a na razie Pentax nie wypuścił nic sensownego co by mogło go zastąpić...
 

M.K  Dołączył: 26 Sie 2007
https://pentax.org.pl/viewtopic.php?p=1408336#1408336
Chodź tutaj - nie będziemy zanieczyszczać wątku
 

Michu  Dołączył: 18 Kwi 2006
M.K napisał/a:
W zasadazie gdyby nie to, że używam jeszcze zfc to pozostałbym na 9. Ten silnik demozaikowania z 11 przy moich szkłach jest za mocny, dodaje dziwny perełkowy szum, w zasadzie go nie używam.
W "11" w panelu Development settings można wybrać metodę domozaikowania (Clear view / standard). Moim zdaniem nowy silnik daje też nieporównywalnie lepsze kolory, a sama wersja 11 programu ma narzędzia warte dopłaty.
 

M.K  Dołączył: 26 Sie 2007
Jeśli ktoś się zastanawia nad 11 to warto kupić 9 póki jest promocja. Ja po zalogowaniu mam już cenę na 11 60,5euro a nie 150. Więc myk działa.
 

Ryszard  Dołączył: 04 Paź 2006
No tak, a przy darmowym sofcie zero myków, promocji, pół-darmo upgrade'ów i Black-Friday'ów... No nuda panie, nuda powiadam... ;-)
 

M.K  Dołączył: 26 Sie 2007
Ryszard, oczywiście, że używanie darmowych rzeczy jest fajne. Ale nie jest to mój wyznacznik do dokonania wyboru.
 
Markus  Dołączył: 21 Mar 2007
Wracając do niedarmowego Silkypix 9 , też dostałeś opcje upgrade do wersji 11 z rabatem 500 jenów na e-mail ?
Ja czekam jednak na black firday / cyber monday ;-)
 

M.K  Dołączył: 26 Sie 2007
Nie dostałem. co prawda 500 jenów to niewiele, ale mnie potraktowali szorstko :)
 
Markus  Dołączył: 21 Mar 2007
Poszukaj e-mail z tym tytułem " Receive a discount coupon to upgrade to the latest Professional Edition!"
 
Markus  Dołączył: 21 Mar 2007
Co czuję, że na BF też dużo taniej nie będzie zwykle bowiem dają 5 % rabatu od ceny... co wychodzi na 430 jenów zniżki ;-)
 

M.K  Dołączył: 26 Sie 2007
Poczekaj jeśli masz kupon ważny tak długo. Wtedy się zsumuje i będziesz miał jeszcze taniej. Niestety nie mam od nich żadnego maila. Cały proces rejestracji przeszedłem bez klikania w maila. Nic od nich nie dostałem, ale konto założyłem. I to jest zagadkowe bardzo .
 
Markus  Dołączył: 21 Mar 2007
Niestety ale kupon jest ważny tylko do dziś ;-) Sprytni są ...
 

M.K  Dołączył: 26 Sie 2007
Widocznie Polacy już tam byli. :)
 
Pajda  Dołączył: 13 Wrz 2016
Color Projects 6 Pro
https://thesoftware.shop/color-projects-professional-review-download-coupon-sale/#buy-now

Poniższy link należy wkleić do adresu przeglądarki, inaczej pobierze wersję podstawową a nie pro:
Download the installation software from this url (Windows / Mac):
https://transfer.franzis.de/support/70772-7_COLOR-projects-6-professional_winmacen.zip

Miłej zabawy.
 

M.K  Dołączył: 26 Sie 2007
Markus, udało się Tobie zainstalować profile optyki? Nie potrafię tego ogarnąć.

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach