kwrom  Dołączył: 17 Lis 2009
White napisał/a:
z Greta
:-B
White napisał/a:
bez Grety
:-B
za pajęczynę też :-B
 

apemantus  Dołączył: 08 Maj 2013
White, Pięknie dziękuję za trud, który sobie zadałeś, jak mniemam by sprawić mi przyjemność :mrgreen: Wersja bez smugi kondensacyjnej podoba mi się bardziej. Kojarzy mi się trochę z malarstwem np. Lorraina. Zgadzasz się chyba, że w tamtych czasach malarze nie umieszczali na swych obrazach, śladów po przelotach samolotów.
Także wspomniana przez Ciebie panna Greta (o ile mi wiadomo), preferuje bardziej "ekologiczne" sposoby podróżowania. Myślę,że wybrałaby balon albo lotnię, a te jak wiadomo nie zostawiają takich śladów.
Co do pokrycia przeze mnie wspomnianych kosztów, to postawiłes mnie w kłopotliwej sytuacji. Zwyczajnie mnie nie stać. Wciąż jeszcze spłacam K3III, a przecież panna Grtta i jej otoczenie byle czego nie zje i byle czym nie popije. Pocieszam sie tylko, że ja niczego nie podpisywałem.
Kończąc chcę dodać, że mojej żonie podobają się obie wersje. Od niej :-B
:-B . Po jednym za każde. Postawiłbym więcej, ale wspomniane raty...
 
rychu  Dołączył: 08 Paź 2006
apemantus, kto kupuje nowego Pentaxa, to najpierw musi być szalony, potem bogaty, a jak jeszcze przy okazji dofinansowuje banki to łohoho. Nie mniej dzięki za sponsoring nowej, bezsmugowej wizji White. :mrgreen:
 

apemantus  Dołączył: 08 Maj 2013
rychu, To nie tak ,że dofinansowuję banki. Raty były 30 x 0% . Kupowałem chyba w marcu i wiedziałem , że inflacja sprawi iż każda kolejna spłata będzie mniej bolała :mrgreen: . Przynajmniej tak się pocieszam
Piszesz, że trzeba być szalonym, żeby kupować nowego Pentaxa.. Wiadomo, teraz normalni ludzie kupują bezlustra, bo AF ma 120% celności i luszczanki som niemodne.
 
rychu  Dołączył: 08 Paź 2006
apemantus, 👍🙂
 

plwk  Dołączył: 21 Kwi 2006
 

foto  Dołączył: 03 Maj 2013
 

White  Dołączył: 31 Paź 2008
apemantus, kupiłeś aparat na 30 rat miesięcznych? Nieźle oszukałeś system bo ten Pentax pewnie z 10 lat minimum będzie działał. Rozumny człek z ciebie :mrgreen:

Dalej jesień i mgła na moim zadupiu.
 
rychu  Dołączył: 08 Paź 2006
White napisał/a:
apemantus,. Rozumny człek z ciebie

Zgadzam się. Przy ratach 0%
 

apemantus  Dołączył: 08 Maj 2013
White napisał/a:
Pentax pewnie z 10 lat minimum będzie działał
Mam taką nadzieję. K5IIs miałem prawie 9 lat.
Wasze jesienne zdjęcia bardzo mnie dołują. Wciąż siedzę w robocie. Może w piątek coś wykombinuję i gdzieś się wyrwę. O ile pogoda dopisze.
 

mr.ra66it  Dołączył: 03 Wrz 2011
 
rychu  Dołączył: 08 Paź 2006
Na moim zadupiu też mgła


 

plwk  Dołączył: 21 Kwi 2006
Za pierwsze :-B :-B :-B
 
rychu  Dołączył: 08 Paź 2006
plwk, dziękuję. Ciekawostka - to stary trakt wyznaczony linią nasadzonych dębów z Pszczyny do browaru w Tychach. Obecnie na uboczu nowej, leśnej drogi.
 

apemantus  Dołączył: 08 Maj 2013
Bardzo urokliwe to Twoje zadupie :-B
 

bogdanm  Dołączył: 01 Mar 2007
plwk napisał/a:
Za pierwsze :-B :-B :-B

+1 ode mnie :-)
 

plwk  Dołączył: 21 Kwi 2006
 

foto  Dołączył: 03 Maj 2013
 

wdudi  Dołączył: 15 Kwi 2009

 
rychu  Dołączył: 08 Paź 2006
plwk, Kazimierz jest przepiękny jesienią. A właściwie lasy go okalające.

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach