Ryszard  Dołączył: 04 Paź 2006
ME-Super mchem mi porośnie... Trzeba się ruszyć. Czy jest w planach JA 9.0?

bbartlomiej  Dołączył: 10 Wrz 2007
Ja się zastanawiam czy brać udział w 9.0. Podoba mi się (Bronica dawno tyle nie strzelała), chociaż czuć tu marazm w wątkach. Raczej wszyscy rzutem na taśmę kończą rolki - w tym ja. Liczyłem na większy zastrzyk adrenaliny i "rywalizację". A to jednak trzeba sobie samemu, spokojnie wymyślić projekt i konsekwentnie realizować. Slow and steady wins the race :-)

JacekK  Dołączył: 08 Wrz 2008
Nie dokończę tej edycji. "Czernkowe" godziny," całe "Laboratorium przyszłości" i inne bzdury spowodowały, że przestałem praktycznie fotografować z wyjątkiem fotografowania tych którzy fotografują czyli cyrku w szkole. Chociaż... pewnie by powstał z tego niezły "patoreportaż"

jorge.martinez  Dołączył: 16 Maj 2007
Zapraszam do oglądania prac z październikowego wydania tegorocznej zabawy.

bbartlomiej, przewiduję jeszcze co najmniej 2 edycje. Więc zapraszam :-)

powalos  Dołączył: 20 Kwi 2006
jorge.martinez, musisz w moim wątku wykasować jednego posta. Wstawiłeś dwukrotnie fotkę październikową tylko jedna z opisem z września. ;-)

Szukałem w Chrome wyjątków w ustawieniach bezpieczeństwa, żeby wyświetlało zdjęcia załączone bez HTTPS - że względu na JA właśnie. No i kibel, nie potrafię znaleźć i nie widzę Waszych zdjęć. Pomożecie, ktoś, coś?

Pogrzebałem i wygrzebałem. Mam!
Apetyt rośnie na JA 9.0 ;-)

Mirek  Dołączył: 12 Cze 2006
Ryszard napisał/a:
Pogrzebałem i wygrzebałem. Mam!

To co zrobiłeś? Mam ten sam problem.

Na pasku adresu klikasz kłódkę - wyskoczy okienko z informacjami o bezpiecznym połączeniu, certyfikacie itp. Tutaj znajdziesz także "Uprawnienia dla tej witryny" - trzeba wejść, odszukać opcję wyświetlania niezabezpieczonej zawartości i zezwolić na takową. I wtedy zdjęcia, które jorge linkuje z lokalizacji bez https magicznie się pojawią.
Istotne: jest to robione lokalnie, dla witryny pentax.org.pl, a więc dla innych lokalizacji pozostają bieżące, bardziej restrykcyjne ustawienia.
A wcześniej nie mogłem tego znaleźć, bo szukałem w ustawieniach zabezpieczeń całej przeglądarki. Być może przytrafił Ci się ten sam błąd. Trick polega na tym, żeby zrobić to dla konkretnej witryny.

Mirek  Dołączył: 12 Cze 2006
Bierze i działa :mrgreen:
Dzięki :-B

Skocz do: