Mertz  Dołączył: 24 Kwi 2006
Dawno mnie tu nie było
...a tak zajrzałem - i ku mojemu zdziwieniu - i login, i hasło - ciągle działają.

Helou! - Wam mówię :mrgreen:

plwk  Dołączył: 21 Kwi 2006
Nikomu nie zmieniamy :-P

Iza  Dołączyła: 01 Paź 2007
Dobrze Cię widzieć Mertzu. Przyszedłeś oglądać ostateczny upadek Pentaksa, a wraz z nim tego forum? :-P

Iza napisał/a:
Przyszedłeś oglądać ostateczny upadek Pentaksa, a wraz z nim tego forum?

Enieeno, cnhyba tak źle nie jest? - na fb mam zalajkowanego i JSS, i Ricoha. I rzadko, bo rzadko - coś wpadnie. To se myślę - zajrzę na stare śmieci.
Z drugiej strony - w życiu jakiejkolwiek "wspólnoty" sprzętowej nie biorę teraz udziału.

incosgnitos  Dołączył: 21 Sty 2008
Iza napisał/a:
Dobrze Cię widzieć Mertzu. Przyszedłeś oglądać ostateczny upadek Pentaksa, a wraz z nim tego forum? :-P

Kurcze, czyżbym coś przespał ?
W sumie to ostatnio po długiej ponad 6-letniej przerwie zagościłem tutaj na chwilę jak była zbiórka w 2017 ;) a potem znowu po 5 letniej przerwie trafiłem na zbiórkę 2022 :evilsmile: ma się to wyczucie :mrgreen:
I tu takie wieści... a ja nieświadomy zacząłem inwestować w ten system :!: co tu teraz zrobić :?:

Iza  Dołączyła: 01 Paź 2007
Poczytajcie wątek o przyszłości Pentaksa. Albo może lepiej nie :mrgreen:

incosgnitos  Dołączył: 21 Sty 2008
Iza, lepiej nie... jakbym dał córce do poczytania, to by mi powiedziała, że ten poziom odklejenia jaki tam jest to już nawet nie dla mnie...

Kuba Nowak  Dołączył: 12 Maj 2010
incosgnitos napisał/a:
jakbym dał córce do poczytania, to by mi powiedziała, że ten poziom odklejenia jaki tam jest to już nawet nie dla mnie...

Ja tam butapren bardzo lubię.

incosgnitos napisał/a:
jakbym dał córce do poczytania, to by mi powiedziała, że ten poziom odklejenia jaki tam jest to już nawet nie dla mnie...

Jako to rzekł Longinus Podbipięta - słuchać hadko. Szkoda trochę, bo sentyment pozostaje - chociaż zmiana systemowa dała mi to, czego oczekiwałem. Nie ma romantyzmu, jest orka ;)

Skocz do: