Mertz  Dołączył: 24 Kwi 2006
Dawno mnie tu nie było
...a tak zajrzałem - i ku mojemu zdziwieniu - i login, i hasło - ciągle działają.

Helou! - Wam mówię :mrgreen:
 

plwk  Dołączył: 21 Kwi 2006
Nikomu nie zmieniamy :-P
 

Iza  Dołączyła: 01 Paź 2007
Dobrze Cię widzieć Mertzu. Przyszedłeś oglądać ostateczny upadek Pentaksa, a wraz z nim tego forum? :-P
 

Mertz  Dołączył: 24 Kwi 2006
Iza napisał/a:
Przyszedłeś oglądać ostateczny upadek Pentaksa, a wraz z nim tego forum?


Enieeno, cnhyba tak źle nie jest? - na fb mam zalajkowanego i JSS, i Ricoha. I rzadko, bo rzadko - coś wpadnie. To se myślę - zajrzę na stare śmieci.
Z drugiej strony - w życiu jakiejkolwiek "wspólnoty" sprzętowej nie biorę teraz udziału.
 
incosgnitos  Dołączył: 21 Sty 2008
Iza napisał/a:
Dobrze Cię widzieć Mertzu. Przyszedłeś oglądać ostateczny upadek Pentaksa, a wraz z nim tego forum? :-P

Kurcze, czyżbym coś przespał ?
W sumie to ostatnio po długiej ponad 6-letniej przerwie zagościłem tutaj na chwilę jak była zbiórka w 2017 ;) a potem znowu po 5 letniej przerwie trafiłem na zbiórkę 2022 :evilsmile: ma się to wyczucie :mrgreen:
I tu takie wieści... a ja nieświadomy zacząłem inwestować w ten system :!: co tu teraz zrobić :?:
 

Iza  Dołączyła: 01 Paź 2007
Poczytajcie wątek o przyszłości Pentaksa. Albo może lepiej nie :mrgreen:
 
incosgnitos  Dołączył: 21 Sty 2008
Iza, lepiej nie... jakbym dał córce do poczytania, to by mi powiedziała, że ten poziom odklejenia jaki tam jest to już nawet nie dla mnie...
 

Kuba Nowak  Dołączył: 12 Maj 2010
incosgnitos napisał/a:
jakbym dał córce do poczytania, to by mi powiedziała, że ten poziom odklejenia jaki tam jest to już nawet nie dla mnie...

Ja tam butapren bardzo lubię.
 

Mertz  Dołączył: 24 Kwi 2006
incosgnitos napisał/a:
jakbym dał córce do poczytania, to by mi powiedziała, że ten poziom odklejenia jaki tam jest to już nawet nie dla mnie...


Jako to rzekł Longinus Podbipięta - słuchać hadko. Szkoda trochę, bo sentyment pozostaje - chociaż zmiana systemowa dała mi to, czego oczekiwałem. Nie ma romantyzmu, jest orka ;)
 
Goran  Dołączył: 10 Gru 2011
Witajcie,
nie było mnie już dość dawno ale cały czas z uwagą czytałem forumowe posty. Ostatnia moja aktywność to kilka lat temu pokazałem fotografie z Bośni i Hercegowiny. Z Pentaxem jestem związany już od wielu lat i wbrew narzekaniom niektórych kolegów przyszłość widzę dalej w tym systemie. Od kilku lat 99% moich zdjęć to fotografie czarno-białe. To kocham miłością wielką i do zgonną. Jak tylko ułyszałem o nowym monochromatycznym korpusie postanowiłem chyba jednak wbrew rozsądkowi (cena !) zostać posiadaczem tego aparatu. Moim marzeniem zawsze była Leica z serii M ale to juz cenowy kosmos i sprawa zupełnie nie realna. I stało się - wczoraj kurier dostarczył mi nowiutkiego Pentaxa K-3 lll Monochrome. czekałem ponad miesiąc, podobno do Polski dotarło tylko cztery egzemplarze. Pierwsze wrażenia bardzo pozytywne. K-3lll to i tak świetny aparat a w opcji monochromatycznej to coś na co czekałem i o tym marzyłem. Na razie sie go uczę, niestety nie było polskiej instrukcji ale Ricoh obiecał mi ja wysłać .Jak sie juz z nim lepiej zapoznam to podzielę się z moimi spostrzezeniami na Forum.
 

apemantus  Dołączył: 08 Maj 2013
Pogratulować! Cieszy, że ktoś z forum już ma. Teraz będziesz miał więcej okazji do pokazywania tutaj owoców swej pracy. Rozkminiaj puchę i chwal się!
 

Robert N  Dołączył: 25 Lip 2007
Goran napisał/a:
podobno do Polski dotarło tylko cztery egzemplarze

A gdzie się podziało pozostałych trzech użytkowników ?
Albo się wstydzą
Albo kryją zakup przed małżonką/małżonkiem
Albo nie słyszeli o tym forum
Albo to są profesjonaliści !!! (Boże uchowaj)
 
Mirek  Dołączył: 12 Cze 2006
Goran napisał/a:
wczoraj kurier dostarczył mi nowiutkiego Pentaxa K-3 lll Monochrome.

Gdzie go nabyłeś? Wszędzie widzę przedsprzedaże.
 
Goran  Dołączył: 10 Gru 2011
Foto Plus Krakow
 
Goran  Dołączył: 10 Gru 2011
Moze ktos by mial ochote bliżej zapoznać się z nowym Pentaxem to zapraszam do siebie,okolice Rzeszowa.
 

Michu  Dołączył: 18 Kwi 2006
Goran napisał/a:
Moze ktos by mial ochote bliżej zapoznać się z nowym Pentaxem to zapraszam do siebie,okolice Rzeszowa.
Po ile bilety i czy dla studentów będą ulgowe?
 
Goran  Dołączył: 10 Gru 2011
Dorośli :-B x 2
Studenci :-B x 1 (mile widziany porter)
:-D
 

Tomek B.  Dołączył: 07 Sty 2012
A zupełnie nie na temat... :-) . Czy Goran z Cichlidae.pl i Goran z Pentax@PL to ten sam osobnik?
 
Goran  Dołączył: 10 Gru 2011
Nie ten sam "osobnik" .Nie wiem co to jest cichlidae. Wiem że to nie jest forum poświęcone językowi polskiemu ale forma "osobnik" nie jest delikatnie mówiąc zbyt wyszukaną.
 

plwk  Dołączył: 21 Kwi 2006
Goran napisał/a:
Nie wiem co to jest cichlidae.

Pielęgnice - takie ryby. :-D

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach