Mirek  Dołączył: 12 Cze 2006
Obejrzałem wszystkie sezony "W garniturach". Da się oglądać, ale pod koniec już się trochę dłuży.
Jedna refleksja po serialu - musiałbym chyba pozwać moje szkoły, że nie nauczyli mnie czytać. Szybkość czytania dokumentów w tym serialu jest porażająca. No tak, ale oni kończyli Harvard :-D
 

plwk  Dołączył: 21 Kwi 2006
Są techniki szybkiego czytania. Rekordziści czytają nawet kilkadziesiąt tysięcy słów na minutę. Podobno każdy może osiągnąć poziom do tysiąca słów na minutę.
 

greentrek  Dołączył: 14 Sie 2012
Bardziej przydatne byłyby techniki dogłębnego zrozumienia, nawet przy niekoniecznie szybkim czytaniu :-?
 

marfalc  Dołączył: 08 Sty 2010
Na Netflix-sie pojawił się serial ukraiński "Ja, Nadzieja". Opowiada o pielęgniarce z karetki pogotowia która pracuje w Charkowie. Serial zaczyna się tydzień przed 24 lutym .
 

fuen  Dołączył: 13 Lis 2012
Drugi sezon Dobry Omen poszedł w stronę romansidła, widać brak wkładu Pratchetta, zaniechania faktów z książki i odhaczanie kolejnych elementów pod nagrody, pomimo raptem sześciu odcinków trochę się dłuży, choć w sumie to ujdzie.

Colin from Accounts - a to mi sprawiło sporą przyjemność, urzekli mnie bohaterowie, ich historie i w sumie ich pies, którego potrącili, okaleczyli, ale i zaopiekowali.

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach