powalos  Dołączył: 20 Kwi 2006
No i marcowe poszło. Tym razem z P645N.
 

Ryszard  Dołączył: 04 Paź 2006
Szybcy jesteście. Jak wyniosłem na święta do piwnicy moje "filmowe wiaderko" tak ciągle tam stoi. Pewnie w weekend coś grzebnę. Oby w ten najbliższy :lol: Baterie do termometrów muszę kupić... Ciągle coś, nie ma nudy ;-)

A z dyskusjami bbartlomiej, cóż, faktycznie słabo. Mam jakieś przemyślenia na temat możliwych powodów - ale brakuje czasu żeby się rozpisać. W pracy sranie żarem - szczanie ogniem... Kończę przerwę i wsiadam z powrotem na walec :-)

 

powalos  Dołączył: 20 Kwi 2006
Ryszard napisał/a:
Baterie do termometrów muszę kupić...

Ja używam bardzo starawego termometru fotograficznego (dokładność +/- 0,2°C) wyprodukowanego w mieście Łodzi, o którego bardzo dbam (ma ze 40 lat). Przynajmniej nie potrzebuję do niego bateryjek. :mrgreen: :-P
 

Ryszard  Dołączył: 04 Paź 2006
Jak zobaczyłem, ile kosztują termometry "foto" to prędziutko nabyłem elektroniczne LCD z czujnikiem na metrowym przewodzie. Bardzo wygodne.
 

bbartlomiej  Dołączył: 10 Wrz 2007
Ja dopiero jutro wywołuję, a skany pewnie 13.04 lub 14.04. Kwietniowej rolki jeszcze nie zacząłem.
 

skaarj  Dołączył: 18 Mar 2016
Ryszard używam bodajże DT-34 - taki do żywności z sondą na kabelku. Spisuje siębardzo dobrze :)
 

Ryszard  Dołączył: 04 Paź 2006
skaarj, no profeska :-)

U mnie wywołanie pewno też jutro. A rankiem to bym wyskoczył z aparatami na jakiś spacer... z Jednym, z DS'em i może czymś jeszcze?

 
Mirek  Dołączył: 12 Cze 2006
Filmy marcowe naświetlone (prawie dwa), ale nie mam teraz możliwości wywołania i zeskanowania. Tak że marcowe zdjęcie podeślę dopiero z kwietniową fotką.
 

Rrrodrigo  Dołączył: 07 Lis 2006
Posłałem marcowe właśnie. A i na kwietniowej rolce już zdjęć pół tuzina ...
 

Ryszard  Dołączył: 04 Paź 2006
U mnie nieco wolniejsze tempo. Zapakowałem koreks. Jutro wybełtam i zeskanuję.
Za to w pracy zapieprz... :-D

Dodane nazajutrz:
Ech sobota... Najpierw wywołać, czy sprzątnąć akwarium? :-/
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

 

bbartlomiej  Dołączył: 10 Wrz 2007
Poszło marcowe, przepraszam za poślizg.
 

Ryszard  Dołączył: 04 Paź 2006
Brawo! Ja dopiero idę bełtać. Do nocy chyba wyschną...

Dodane 19:42:
Schną. Dwa. Będzie skanowane jeszcze przed północą. I zakupy trzeba zrobić, chemii trochę, jakieś filmy :-)

 

Ryszard  Dołączył: 04 Paź 2006
Zrobione, wysłane, opis trochę ponury wyszedł - może z racji późnej pory? Dobranoc Pentaksiarze ;-)
 

powalos  Dołączył: 20 Kwi 2006
Dzień dobry.
 

Ryszard  Dołączył: 04 Paź 2006
Dobry, dobry ;-)
 

jorge.martinez  Dołączył: 16 Maj 2007
Czekać jeszcze na kogoś?
 

Ryszard  Dołączył: 04 Paź 2006
jorge.martinez, na kiedy planujesz publikację?
 

jorge.martinez  Dołączył: 16 Maj 2007
Jak się zbiorą wszyscy, to wrzucę. Mogę na tygodniu, mogę poczekać do weekendu.
 

skaarj  Dołączył: 18 Mar 2016
Wysłałem w końcu ;)
 

Ryszard  Dołączył: 04 Paź 2006
jorge.martinez, wrzucaj! :-D

Wywołałem kwiecień. Nie, to nie twórcza pasja - raczej szewska ;-) Do połowy maja odkładam JA, muszę odsapnąć, cyfry trochę poużywać, innych ogniskowych... Fajnie, że dzisiaj córka ze mną wywoływała. Przewrotki i kręcenie, pilnowanie stopera, śmiesznie było i dobrze wyszło.

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach