Tomek B. napisał/a:powalos napisał/a:darmuszka napisał/a:Tomek, jakim szkłem ten gołąb? miodzikTomek B. napisał/a:![]()
Toć to nie gołąb tylko wrona siwa 😀
Gołąb jest post wyżej. Szkło to moja nowa zabawka - DA* 300 + TC 1,4
.
...
darmuszka napisał/a:
DA 300. Miodzik, Bokeh wręcz impresjonistycznyPodoba mi się...
Pozdrawiam
Tomek B.
K3-III, K-3, K-r, Practica MTL3
i trochę szkła
Pozdrawiam
Tomek B.
K3-III, K-3, K-r, Practica MTL3
i trochę szkła
Tomek B. napisał/a:darmuszka napisał/a:
DA 300. Miodzik, Bokeh wręcz impresjonistycznyPodoba mi się...
Mnie też. Szczerze mówiąc, to takiego się nie spodziewałem. Miła niespodzianka![]()
K-73, 11-300 mm f/1.7-4.0, agfatroniki, E-P7, LX15, XZ-1
Pozdrawiam
Tomek B.
K3-III, K-3, K-r, Practica MTL3
i trochę szkła

Smycz i dekielek z napisem Pentax

Smycz i dekielek z napisem Pentax
Pentak K3II, GR 3.
Był Pentax K-x, oraz pożyczone K1000 i K200D
https://www.flickr.com/photos/138543993@N07/albums
Blog o moich wędrówkach.
Pozdrawiam
Tomek B.
K3-III, K-3, K-r, Practica MTL3
i trochę szkła

Smycz i dekielek z napisem Pentax
K-1, SMC FA*24/2, SMC FA*300/4.5, T 28-75/2.8: 645N+FA 45-85/4.5+ A 35/3.5, seria tradycyjnych korpusów bagnetu "K" i nawet jakieś Nikony oraz osprzęt do wszystkiego i niczego.
Pentak K3II, GR 3.
Był Pentax K-x, oraz pożyczone K1000 i K200D
https://www.flickr.com/photos/138543993@N07/albums
Blog o moich wędrówkach.
powalos napisał/a:fotopentax, jak zwykle, Twoje "łowy" wzbudzają zazdrość.![]()
Smycz i dekielek z napisem Pentax
K-1, SMC FA*24/2, SMC FA*300/4.5, T 28-75/2.8: 645N+FA 45-85/4.5+ A 35/3.5, seria tradycyjnych korpusów bagnetu "K" i nawet jakieś Nikony oraz osprzęt do wszystkiego i niczego.

Smycz i dekielek z napisem Pentax
YM124G, K-5II, K-3II
rychu napisał/a:fotopentax, Jeździsz do Zatora czy w drugą stronę?
Smycz i dekielek z napisem Pentax
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme created by opiszon, powered with Bootstrap and VanillaJS.
Strona używa plików cookie. Jeśli nie zgadzasz się na to, zablokuj możliwość korzystania z cookie w swojej przeglądarce.
my.pentax.org.pl