darmuszka  Dołączył: 14 Lut 2010
Tomek B. napisał/a:
powalos napisał/a:
darmuszka napisał/a:
Tomek B. napisał/a:
Tomek, jakim szkłem ten gołąb? miodzik :-)


Toć to nie gołąb tylko wrona siwa 😀


Gołąb jest post wyżej :-) . Szkło to moja nowa zabawka - DA* 300 + TC 1,4 :-) .


DA 300. Miodzik, Bokeh wręcz impresjonistyczny :-) Podoba mi się...
 

Tomek B.  Dołączył: 07 Sty 2012
darmuszka napisał/a:


DA 300. Miodzik, Bokeh wręcz impresjonistyczny :-) Podoba mi się...

Mnie też. Szczerze mówiąc, to takiego się nie spodziewałem. Miła niespodzianka :-)
 

argawen  Dołączył: 19 Kwi 2006
Biały Grąd- boćki




 

Tomek B.  Dołączył: 07 Sty 2012
:-B
 

Kuba Nowak  Dołączył: 12 Maj 2010
Tomek B. napisał/a:
darmuszka napisał/a:


DA 300. Miodzik, Bokeh wręcz impresjonistyczny :-) Podoba mi się...

Mnie też. Szczerze mówiąc, to takiego się nie spodziewałem. Miła niespodzianka :-)


DA*300 bez żadnych wątpliwości daje najlepszy obrazek z mojej szklarni. Nigdy nie żałowałem tego zakupu, mimo wolnego AF.
 

Tomek B.  Dołączył: 07 Sty 2012
Żurawie


 

fotopentax  Dołączył: 05 Wrz 2006
Dzisiejszy / 25 kwietnia 2026r / pokaz ptasiej mody połączony z taneczną rewią w wykonaniu zespołu Batalion.

 

fotopentax  Dołączył: 05 Wrz 2006
Dzisiejszy / 25.04.2026r / dudek

 

potraff  Dołączył: 22 Maj 2016
Drozd:


oraz zięba:
 

argawen  Dołączył: 19 Kwi 2006
Batalion




 

Tomek B.  Dołączył: 07 Sty 2012
:-B :-B :-B
 

argawen  Dołączył: 19 Kwi 2006


 

fotopentax  Dołączył: 05 Wrz 2006
Ostatnio złowione:

Łęczak



Bielaczek samica



Hełmiatki





Bocian czarny



Krwawodziób



Gęgawa







Bielik



Błotniak stawowy samiec

 

powalos  Dołączył: 20 Kwi 2006
fotopentax, jak zwykle, Twoje "łowy" wzbudzają zazdrość. :-B
 

potraff  Dołączył: 22 Maj 2016
Pustułka (chyba):
 

fotopentax  Dołączył: 05 Wrz 2006
powalos napisał/a:
fotopentax, jak zwykle, Twoje "łowy" wzbudzają zazdrość. :-B


Dzięki!

W moim przypadku kluczem do ciekawych zdjęć jest ciężko ranne wstawanie, wyjazd za Kraków / godzina pociągiem /, 6 godz łażenia po stawach a po powrocie ulubiona czynność - kasowanie nieudanych zdjęć. Ale czasami jednak coś zostaje co pozwala na publikowanie na swojej stronie internetowej czy na forach internetowych.
No bo w końcu trzeba jakoś zmarnować czas i życie.
 

powalos  Dołączył: 20 Kwi 2006
:lol:
 

fotopentax  Dołączył: 05 Wrz 2006
Ciekawsze z dzisiaj złowionych ptaków / 10.05.2026r /:

Krwawodziób



Ślepowron



Kszyk



a tego gatunku ptaka to nie znam, kojarzy mi się z niemalejącą entropią.

 
rychu  Dołączył: 08 Paź 2006
fotopentax, Jeździsz do Zatora czy w drugą stronę?
 

fotopentax  Dołączył: 05 Wrz 2006
rychu napisał/a:
fotopentax, Jeździsz do Zatora czy w drugą stronę?


Jeżdżę do Spytkowic, bo to ma tą zaletę, że z dworca przechodzę za tory i już jestem na stawach a z Zatora na tamtejsze stawy trzeba kawał drogi drałować na piechotę, bo tramwaje tam rzadko kursują.

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach