fotopentax  Dołączył: 05 Wrz 2006
potraff napisał/a:
Niezły!


Dzięki!

W sumie to nietoperza da się sfocić w locie metodą na chybił nietrafił, bo latają chaotycznie, nieprzewidywalnie ale czasami się trafi.
Parę zdjęć nietoperzy w locie na mojej stronie internetowej:
https://www.odziwo.pl/index.php?/category/393
 

mr.ra66it  Dołączył: 03 Wrz 2011
Pyskusja... ;-)




i po pyskusji.

 

fotopentax  Dołączył: 05 Wrz 2006
Ciekawa ta dyskusja.
U ludzi podobnie może przebiegać dyskusja dwóch kierowców przypadkowo spotkanych na drodze lub rodzinna dyskusja o kolorze nowego samochodu, kierunku wyjazdu na urlop lub co ma być na obiad.


Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach