Artooro  Dołączył: 11 Sty 2007
SIGMA EF-530 DG SUPER jak to się sprawuje
z dostepnych na rynku Metz'ow, Pentax'ow i innych moja szczegolna uwage zwrocila wlasnie ta (jak w tytule)
Przypomne, ze potrzebuje swiecidla na przyszloroczne, rodzinne uroczystosci koscielne (rodzina sponsoruje). Strzelam z KaSetki ze szklami M, czasem A i raczej od wielkiego dzwonu dopinam kita. Z tego co juz mi doradzono musze poszukac lampy z wlasna automatyka (to przede wszystkim) i kilkoma innymi bajerami.
Wracajac do tematu... Ta lampa wydaje mi sie dobrym wyborem. Co Wy Wielcy Mistrzowie o tym myslicie ? Nie ma w przypadku tej Sigmy jakiegos kruczka utrudniajacego prace z KaSetka ? A jak u niej z p-TTl'em (moze sie kiedys przyda to pytam) ?
Mam szanse kupic ja za 1k wiec mnie kusi
 

argawen  Dołączył: 19 Kwi 2006
Artooro, To jest w miare nowa lampa, więc pewnie mało uzytkowników. Różni sie pewnie mocą palnika od EF-500.
Artooro napisał/a:
A jak u niej z p-TTl'em (moze sie kiedys przyda to pytam) ?
Poszukaj wątków o EF-500, jak pisałem różnią się chyba tylko mocą.
 

Artooro  Dołączył: 11 Sty 2007
argawen ale masz na mysli wersje 500 super ?
 

argawen  Dołączył: 19 Kwi 2006
Artooro napisał/a:
argawen ale masz na mysli wersje 500 super ?
tak. Sprawdziłem. Różni sie mocą i wagą. EF-530 DG Super jest lżejsza o 5g( wg. specyfikacji). pewnie coś tam jeszcze poprawili, ale nie chwalą sie tym.
 

Artooro  Dołączył: 11 Sty 2007
dzieki za Twoje poswiecenie (i zyczenia urodzinowe, za ktore jeszcze nie bylo okazji podziekowac ;-) ) liczylem jednak na jakies empiryczne spostrzezenia
 

argawen  Dołączył: 19 Kwi 2006
Artooro napisał/a:
liczylem jednak na jakies empiryczne spostrzezenia
Nie mam tej lampy :-P . Posiadam Pentaxa 540.
 

Artooro  Dołączył: 11 Sty 2007
argawen napisał/a:
Nie mam tej lampy :-P . Posiadam Pentaxa 540.


myslalem i o niej (skoro jest juz sponsor) ale nie widze tez wiekszego sensu doplacania jesli nie wykorzystam juz samego pTTL

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach