Mój głos oddaję na:
pracę 01
25% Complete
14 (25%)
pracę 02
8% Complete
5 (8%)
pracę 03
3% Complete
2 (3%)
pracę 04
23% Complete
13 (23%)
pracę 05
23% Complete
13 (23%)
pracę 06
7% Complete
4 (7%)
pracę 07
8% Complete
5 (8%)
 

bEEf  Dołączył: 28 Gru 2006
guerilla napisał/a:
no i kupiłem papierosy

Kolejny dowód zgubnego wpływu palenia tytoniu.
 
dagio  Dołączył: 29 Lis 2006
heh, okazalo sie ze to bEEf byl moim faworytem :-D :-B :-B
 

dzerry  Dołączył: 01 Maj 2006
g70104sm, gratulacje!

Jestem mile zaskoczny iloscia glosow na moja prace ;-) Gdy odebralem negatyw, bylem tak zniesmaczony, ze nawet chcialem sie w ostatniej chwili wycofac ;-) Kurde, moglem na siebie zaglosowac, bylaby dogrywka :-P

pozdrawiam

dz.
 

Ijon  Dołączył: 27 Paź 2006
Gratulacje g70104sm! Życzę miłego korzystania ze Spotmatika :-D
 

matb  Dołączył: 02 Lis 2006
A ja gratuluję wszystkim, którym się chciało i udało. I prawdę mówiąc mnie, jako odpowiedzialnemu za całe zmieszanie jest bardzo miło, że się komuś chciało, i że "aż" siedem prac wpłynęło. Co biorąc pod uwagę różne formy aktywności wykraczające poza forumowe dyskusje o wyższości jednego zuma nad innym takie o wszystkim i o niczym, jest chyba wynikiem nienajgorszym :-D
W zasadzie żeby wygrać wystarczyło mieć dobry pomysł i konsekwentnie go realizować. Tyle tylko, że trudno się rozwodzić nad "dobrocią" pomysłów, bo tej konsekwencji to w większości prac raczej zabrakło. I to chy ba było największą trudnością - pogodzić chęci z obiektywnymi możliwościami (nazwijmy je "czasowo-życiowymi") ograniczonymi wrednie przez niesprzyjające warunki konkursu :evilsmile:
Prawdę mówiąc kwestie techniczne zeszły na plan drugi. Dość znamienne jest, że jedno cz czołowych miejsc zajęła praca, której autor przynajmniej część swoich zdjęć raczej wywaliłby do śmietnika, niż pokazywał publicznie :-D No, ale z drugiej strony - przynajmniej ja - w prezentowanych pracach znajduję też zdjęcia naprawdę dobre, godne dużej odbitki i zawiśnięcia na ścianie. Które same w sobie stanowią niezłą wartość... cóż po tym, skoro muszą występować "w zespole" :-P
 

zorzyk  Dołączył: 21 Kwi 2006
Nic nie ujmując g70104sm, to jednak patrzac na wyniki - różnicą 1 głosu w czołówce plasują się zestawy dzerrego i guerilli. Myślę, że przy tak wielkim wpływie subiektywizmu oglądających na wybór, taki wynik (14-13-13) oznacza, że mamy trzech zwycięzców :mrgreen:
 
dagio  Dołączył: 29 Lis 2006
zorzyk, jak najbardziej popieram spostrzezenie :-)
 

matb  Dołączył: 02 Lis 2006
zorzyk, nie to, że moja praca tylko dwa głosy zdobyła, ale zostało ustalone, że zwycięzców jest siedmiu. Znaczy każdy, kto wziął udział i dotrwał do końca :->
Zaś laureat nagrody głównej jest tylko jeden.
 

zorzyk  Dołączył: 21 Kwi 2006
matb napisał/a:
zwycięzców jest siedmiu.
...aaaaa to mi umkło :evilsmile: ;-)
 
g70104sm  Dołączył: 25 Cze 2007
zorzyk napisał/a:
matb napisał/a:
zwycięzców jest siedmiu.
...aaaaa to mi umkło :evilsmile: ;-)

A co, myślałeś, że przez 24 dni będę się męczył z tematem zdjęcia, żeby zdobyć pleśniaka? Tytuł dieharda się liczył!

dzerry napisał/a:
Kurde, moglem na siebie zaglosowac, bylaby dogrywka :-P

Jeśli Cię to pocieszy - ja na siebie nie głosowałem.

No to teraz biorę się do roboty nad zdjęciami, żeby nie zepsuć pierwszego dobrego wrażenia :)
 
dan  Dołączył: 11 Sie 2006
Zwyciezca jest jeden, natomiast wygrani sa wszyscy uczestnicy.

Gratulacje!
 

bEEf  Dołączył: 28 Gru 2006
g70104sm napisał/a:
Jeśli Cię to pocieszy - ja na siebie nie głosowałem.

Ja też nie, bo głosowałem na Ciebie ;-)

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach