matb  Dołączył: 02 Lis 2006
Mój model ma pokrowiec. Gdzie można dostać, to nie wiem. A nie możesz spytać sprzedawcy, czy ma ten pokrowiec, czy nie?
 

jaad75  Dołączył: 07 Paź 2006
olaf napisał/a:
jaad75 napisał/a:
Rozglądam się jednak nadal za plecakiem na coś więcej niż sprzęt foto i oprócz wspomnianej Alphy, wpadł mi w oko Dakine:
http://www.dakine.com/sport-packs/photo/sequence/
Podoba mi się zwłaszcza patent z wyciąganym, niezależnym blokiem fotograficznym i to, że jest otwierany od strony pleców.


Ale sprzet chcesz nadal nosic w takiej ilosci, jak w tej amerykaskiej wersji Pentaxowego slinga?

Czasem więcej, czasem mniej, chodzi mi głównie o to, żeby nosić coś poza sprzętem fotograficznym, a dlaczego pytasz?

[ Dodano: 2008-02-03, 00:06 ]
::ART:: napisał/a:
Nie mogę się zdecydować, który z plecaków wybrać.
1. [url=TAMRAC ADVENTURE 6]Obrazek[/url]
2. Naneu Pro Military Alpha
3. Naneu Pro Military Bravo

Ze wszystkich trzech wizualnie najbardziej podoba mi się TAMRAC, bo Naneu jakieś takie szkolne skojarzenia mi nasuwają.
Naneu mają suwaki YKK a nie wiem jakie są w modelu TAMRAC ADVENTURE 6.
Czy ktoś ma TAMRAC ADVENTURE 6 i może coś o tym plecaku powiedzieć?

Adventure 6 i Bravo są naprawdę bardzo małe (Bravo jest ciut większe). Alpha jest od nich dużo większa. Wykonanie Tamraca pozostawia wiele do życzenia IMHO, Naneu Pro prezentuje się znacznie lepiej... Moim zdaniem nawet Adventure 7 jest trochę zbyt mały do wygodnego użytkowania - chociaż z kolei Adventure 9 jest jak dla mnie trochę za duży...
 
olaf  Dołączył: 12 Wrz 2006
jaad75 napisał/a:

::ART:: napisał/a:
Nie mogę się zdecydować, który z plecaków wybrać.
1. [url=TAMRAC ADVENTURE 6]Obrazek[/url]
2. Naneu Pro Military Alpha
3. Naneu Pro Military Bravo

Ze wszystkich trzech wizualnie najbardziej podoba mi się TAMRAC, bo Naneu jakieś takie szkolne skojarzenia mi nasuwają.
Naneu mają suwaki YKK a nie wiem jakie są w modelu TAMRAC ADVENTURE 6.
Czy ktoś ma TAMRAC ADVENTURE 6 i może coś o tym plecaku powiedzieć?

Adventure 6 i Bravo są naprawdę bardzo małe (Bravo jest ciut większe). Alpha jest od nich dużo większa. Wykonanie Tamraca pozostawia wiele do życzenia IMHO, Naneu Pro prezentuje się znacznie lepiej... Moim zdaniem nawet Adventure 7 jest trochę zbyt mały do wygodnego użytkowania - chociaż z kolei Adventure 9 jest jak dla mnie trochę za duży...


olaf napisał/a:
jaad75 napisał/a:
Rozglądam się jednak nadal za plecakiem na coś więcej niż sprzęt foto i oprócz wspomnianej Alphy, wpadł mi w oko Dakine:
http://www.dakine.com/sport-packs/photo/sequence/
Podoba mi się zwłaszcza patent z wyciąganym, niezależnym blokiem fotograficznym i to, że jest otwierany od strony pleców.


Ale sprzet chcesz nadal nosic w takiej ilosci, jak w tej amerykaskiej wersji Pentaxowego slinga?
Cytat

Czasem więcej, czasem mniej, chodzi mi głównie o to, żeby nosić coś poza sprzętem fotograficznym, a dlaczego pytasz?


A obejrzales tego naneupro K3 lub K3L?
Poza tym Crumpler Formal Lounge (moze byc za maly), Farmers Double, Sinking Barge *alez fantazja ;)
 

Dancer  Dołączył: 05 Wrz 2006
Ja posiadam 3 produkty firmy KATA

http://www.kata-bags.com/...Id=4&ProdLine=4

http://www.kata-bags.com/...Id=4&ProdLine=4

http://www.kata-bags.com/...Id=4&ProdLine=4

Jestem zachwycony jakością wykonania, ciekawymi rozwiązaniami i praktycznością!
polecam...............!
 

Spinner  Dołączył: 22 Mar 2006
Dancer, nie obraz sie ale one jakies takie jak dla faceta ped....kie sa :mrgreen: :evilsmile:

Pzdr
Spinner
 

Arti  Dołączył: 20 Kwi 2006
Spinner, tak samo mi sie skojarzyły.... Nie wiem jak z praktycznością itp, ale wygląd koszmarny...
 

Żaba  Dołączył: 08 Cze 2006
Spinner :mrgreen: może metroseksualne :-P

Coś jest w tej estetyce ;-)
 

szczypiorrr  Dołączył: 10 Sie 2007
Bo to jest UNISEX :mrgreen:
 

Dancer  Dołączył: 05 Wrz 2006
spełniają swoje zadanie :-]
 

jacekh  Dołączył: 08 Maj 2007
Ja też stoje przed wyborem torba-plecak. Chciałbym spokojnie zmieścić w niej to co w stopce + Metza 58 + zapasowe aku do lampy + ładowarke + aku do body i ładowarke do niej. podoba mi sie Sling Shot 200, ale cholera nie wiem czy wszystko mi sie zmieści, nie mam gdzie przymierzyć. Z drugiej strony mogłaby byc torba na ramie bo raczej więcej bujam sie po mieście niz jeżdże gdzieś dalej... No i problem...
 

matb  Dołączył: 02 Lis 2006
jacekh, ale po co Ty to wszystko musisz mieć przy sobie? :shock: Zresztą - tak po prawdzie to dużo tego wcale nie ma.
 

jacekh  Dołączył: 08 Maj 2007
matb, no biore troche z zapasem ;-) Wiadomo, że w góry nie bede taszczył lampy ani ładowarek...
Właśnnie w necie oglądałem Tamraca Adventure 7 i wydaje sie całkiem niezły...
 

matb  Dołączył: 02 Lis 2006
Oglądałem "na żywo". Dziadostwo :-P
 

Misiek  Dołączył: 05 Lip 2007
jacekh, mam podobne zdanie do matb, w sprawie tego Tamraca.
Podobna wielkościowo, a nawet z większą częścią nie-foto, fajniej wykonana i bardziej przemyślana jest Alfa.
 

diplodok  Dołączył: 13 Cze 2006
a ja sie przymierzam do LOWEPRO Sling Shot 300 - wszystko mi nie wejdzie ale jednym ruchem robie z plecaka torbe i bez zdejmowaia wyciagam aparat :mrgreen:
 

jaad75  Dołączył: 07 Paź 2006
Slingshot 300 przeczy idei slinga - jest za duży, niezgrabny i nieporęczny. Poza tym, mocno wypakowany obciąża za bardzo jedno ramię.
BTW, jest chyba najbrzydszy ze wszystkich Slingshotów LowePro, a te ogólnie urodą nie grzeszą, IMHO... :-)
 

jacekh  Dołączył: 08 Maj 2007
Oglądałem NaneuPro Bravo w necie. No i fajny jest, cena tez ciekawa... Tylko cholerka nie mam gdzie tego pomacać... W ostatnim Digital Foto Video jest test 18 plecaków foto i są opisane Naneu ale inne modele. Jest też krótki tesk K20D jakby coś...
 

ArturMaly  Dołączył: 26 Gru 2007
Ja zamówiłem sobie torbę: Naneu Pro Lima , przyszła do mnie dzisiaj i pierwsze wrażenia bardzo pozytywne, dobrze wykonana, z wytrzymałego nylonu 1680D, 8 dodatkowych kieszeni z czego 3 w środkowej przegrodzie, haczyki do paska do wieszania na szyję wykonane z metalu...
W sam raz na wypady do miasta...
Bez problemu zapakujemy do niego body z obiektywem, drugi obiektyw, lampę i dużo drobnicy...

Pozdrawiam
 

MORKO  Dołączył: 25 Mar 2007
ArturMaly, gdzie zamawiałeś - czaję się na Limę z nylonu 1680D, ale wszędzie tylko 900D sprzedają...
 

ArturMaly  Dołączył: 26 Gru 2007
zamawiałem tutaj: http://cyfrowe.pl/aparaty/naneu-pro-lima.html
niby też podają że z 900D, ale na naszywce na torbie napis: "Made of Water Repellent Ballistic 1680D".
Na stronce jest tylko do wyboru kolor czarny, ale wystarczy napisać maila(przynajmniej w moim przypadku) i przyślą Ci jaki chcą...
Ja chciałem oliwkową i taką dostałem...

Zamawiałem we wtorek(około 22 godziny), wpłaciłem od razu pieniądze na konto i dzisiaj torba była już u mnie...
Pozdrawiam

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach