szulzykk  Dołączył: 18 Lis 2007
Zdjecia sa zajefajne, az mi przykro bylo jak gosc zobaczyl jego palce z bliska ( on to mial ostry obraz :lol: ). Nic tylko gratulowac polakom ;-)
 

dzerry  Dołączył: 01 Maj 2006
maad11 napisał/a:
tak sobie patrzę na to zdjęcie Gudzowatego i przeszkadza mi ta ręka z prawej.
Ta reka robi zdjecie ;-)

dz.
 

darius_Er  Dołączył: 29 Sie 2006
fanmario napisał/a:
Sądzę,że TG robi na tyle dobre zdjęcia ,ze tatuś nie musi mu sprzętu kupować.


mi sie tez wiele jego zdjec podoba. Ale tatus pewnie mu pomaga finansowac wycieczki i utrzymywac galerie.

[ Dodano: 2008-02-09, 13:16 ]
mi sie podoba zdjecie "wybory w Keni"
 

bEEf  Dołączył: 28 Gru 2006
darius_Er napisał/a:
Ale tatus pewnie mu pomaga finansowac wycieczki i utrzymywac galerie.

Uważasz, że taki fotograf nie jest w stanie na siebie zarobić? Bez jaj. Kurna, myślę, że połowę forum było by stać na taką wyprawę, tylko, że człowiek ma zazwyczaj inne priorytety. Ale on jest zawodowym fotografem! Spróbujcie czasem spojrzeć z trochę innej perspektywy :evil:
 

dzerry  Dołączył: 01 Maj 2006
bEEf napisał/a:
Uważasz, że taki fotograf nie jest w stanie na siebie zarobić? Bez jaj.
No co ty bEEf, w jakim swiecie ty zyjesz. Przeciez kazdy fotograf ma bogatego tatusia. Moj na przyklad placi mi za wszystkie aukcje na ebayu, oplaca hosting, domene oraz last but not least sponsoruje xtola. Capa tez mial bogatego ojca, wegierskiego finansiste, ktory mu sponsorowal wycieczki do Hiszpanii i wybrzeza Normandii. Bez bogatego tatusia w tym biznesie daleko nie zajedziesz ;-)

dz.
 

karmazyniello  Dołączył: 05 Lut 2008
  World Press Foto - bez zmian od 150tys. lat!!!
World Press Foto w pewnym sensie istnieje od zawsze. Odkąd tylko człowiek zaistniał na tej naszej małej, małej, niebiesko-zielonej planecie, walczyliśmy o przetrwanie, braliśmy udział w rozmaitych wojnach, aż do dziś kiedy mordujemy się niezgorzej niźli kiedyś. Przelew krwi był to znakomity temat do uwiecznienia już przez prehistorycznych ludzi, choćby na ścianie jakiejś jaskini kawałkiem węgla wysmarowane jakieś scenki rodzajowe z polowania czy konfliktu z sąsiadami. Z czasem sztuka się na tyle rozwinęła iż mogliśmy relacje z wojen oglądać wręcz w fotograficznym oddaniu tego co się działo na polu walki. Tak pozostało do dziś, tylko że my ludzie XXI wieku mieliśmy na tyle tupetu ażeby sobie z tego konkurs urządzić. Resztę pozostawiam wam. Mój głos w tej sprawie już znacie.
Pozdrawiam
 
lipalipski  Dołączył: 28 Mar 2007
No i?

Jakiś morał?
 

Lipa Dołączył: 20 Kwi 2006
dzerry napisał/a:
Zdjecia drugiego nagrodzonego Polaka
:shock:
dzerry "ten drugi Polak" to w tej chwili jeden z najbardziej rozpoznawalnych na świecie polskich fotografów! Kariera Rafała Milach jest jak wzorzec kilograma...to w sumie młody chłopak a już dziś uchodzi (słusznie) za jednego z odnowicieli naszej polskiej fotografii. Jeszcze nie raz o Nim ułyszymy...
 

marichi25  Dołączył: 08 Paź 2006
Lipa napisał/a:
dzerry "ten drugi Polak" to w tej chwili jeden z najbardziej rozpoznawalnych na świecie polskich fotografów! Kariera Rafała Milach jest jak wzorzec kilograma...to w sumie młody chłopak a już dziś uchodzi (słusznie) za jednego z odnowicieli naszej polskiej fotografii. Jeszcze nie raz o Nim ułyszymy...


Warto obejrzeć na spokojnie:
www.rafalmilach.com

Szkoda, że nie można tych zdjęć obejrzeć w powiększeniu.
 
dagio  Dołączył: 29 Lis 2006
dzerry, Bresson też był dziany, w końcu jako jednego z pierwszych Wielkich stać go było na Leicę (tak w GoP mowili :-P )

[ Dodano: 2008-02-13, 01:47 ]
marichi25 napisał/a:

Warto obejrzeć na spokojnie:
www.rafalmilach.com


SKUBANY!!!!!!

To muszę się spieszyć, żeby jak najszybciej też zacząć z grubej rury :-D :-P
szybko znaleźć miejsce na wystawkę i przestać się ociągać :roll:
 

marichi25  Dołączył: 08 Paź 2006
Mnie się bardzo podoba nagrodzony 2 nagrodą w kategorii "People in the News" cykl fotografii z Kolumbii. Niesamowita praca nad kolorem kolorem i światłem. Trudny i chyba nie tak oczywisty temat.

I jeszcze dość infantylne pytanie - jak to jest z tym Maratonem w Kopenhadze? (Sports Features: 1st prize stories) - zainstalowali na mecie jakiś spryskiwacz?? :shock: Przecież to nie są krople deszczu? Myślicie, że to inicjatywa fotografa, czy na maratonach montują takie schładzacze za metą????
 

dzerry  Dołączył: 01 Maj 2006
Jeszcze o Gudzowatym. Znalazlem taki artykul z Polityki:
http://www.polityka.pl/ar...icle?id=3342299

A propos sprzetu:
Cytat
Od dziewięciu lat fotografuję aparatem Nikon F5 z dwoma wymiennymi obiektywami


dz.
 

Eldred  Dołączył: 16 Paź 2007
marichi25 napisał/a:
Myślicie, że to inicjatywa fotografa, czy na maratonach montują takie schładzacze za metą????
Spryskiwacz zsynchronizowany z aparatem max 1/180s ;-)
 

flying  Dołączył: 13 Sie 2007
Skoro o Gudzowatym znowu,to warto zajrzeć na stronę POYi ,mozna zobaczyć kolejne nagrodzone foty ,tym razem wygrał w kategorii Sports Porfolio.
Dobre foty...w innych kategoriach też można znaleźć parę ciekawych.
http://www.poyi.org/65/winners.html

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach