monia81  Dołączyła: 15 Lut 2008
Kabel usb do k100 super gdzie można kupić??
Witam! Czy wie ktoś może gdzie mogła bym kupić kabelek usb? Niestety ten z którym zakupiłam aparat gdzieś mi zaginął, na Allegro nic takiego nie widziałam to gdzie jeszcze szukać? Pozdrawaiam!
 

Eldred  Dołączył: 16 Paź 2007
Już lepiej sobie kup czytnik kart SD, będzie szybko i wygodnie, a na pewno łatwiej zdobyć.
 

Gwiazdor  Dołączył: 05 Mar 2007
Jesli w k100d jest to samo gniazdko co w k10d, to jest to MiniUSB-A. Z moim aparatem działa kabel od Nikona.
 

deckard  Dołączył: 01 Lut 2008
Gwiazdor, no niestety nie jest standardowe :( Ja używam czytnika.

edit: A jednak standard jak wykazali koledzy poniżej. Dobrze dla nas :-D

 
Grizley  Dołączył: 30 Sie 2007
monia81, kasetke w ręke i do komputerowego na pewno dopasują jakiś.
 

piotr_luk  Dołączył: 14 Kwi 2007
W Apollo może mają
 
monia81  Dołączyła: 15 Lut 2008
Dziękuje wam za podpowiedzi :) Obdzwoniłam dzisiaj troszkę sklepów i w końcu znalazłam go w serwisie :) więc wszystkich którzy tez poszukują tego kabelka informuje że można go kupić w Warszawie w serwisie. Pozdrawiam!
 

mygosia  Dołączyła: 19 Kwi 2006
monia81, a po ile - tak z ciekawości - mozna go tam zanabyć?
 
monia81  Dołączyła: 15 Lut 2008
Podobno za około 30 zł, dokładnie jeszcze nie wiem bo dzisiaj go nie kupiłam tylko tam dzwoniłam i koleś mi powiedział że sa za około 30 zł
 

mygosia  Dołączyła: 19 Kwi 2006
Oki - dzięki wielkie :-)
 
Grizley  Dołączył: 30 Sie 2007
monia81 napisał/a:
Podobno za około 30 zł,

strasznie zdzierają zobacz tu LINK
 
monia81  Dołączyła: 15 Lut 2008
Rzeczywiście :-?
Dzięki za linka :) ale czy ten kabel bedzie dobry bo tu jest napisane, że on jest do jakiś Optio, a mojego niestety nei ma w wykazie :(

Pozdrawiam!
 
Grizley  Dołączył: 30 Sie 2007
[bad request]

 

MiQ27  Dołączył: 17 Wrz 2007
Grizley napisał/a:
to jest ten sam dokłądnie co w instrukcji I-USB2

Do K100D Super ? Mam wrażenie, że w instrukcji jest I-USB17.
 

McGregor  Dołączył: 19 Sty 2008
Dokładnie USB 17 standard do nabycia w mediamarktach i elektrowrldach . Także dłuższe niż ten od kompletu .

Gwiazdor mam Colpixa z eleganckim kabelkiem - długi , elastyczny z identyczną wtyczką mini USB . Ale pietram się go wtykać czy przypadkiem czego z dymem nie puszczę ?
 

Gwiazdor  Dołączył: 05 Mar 2007
Ja też się pietrałem. Wziąłem kabel od P i podpiąłem nim N. Zadziałało, więc w drugą stronę też powinno. I też zadziałało. :-D
 

Napinator  Dołączył: 02 Wrz 2007
Mogę ci sprzedać swój kabel od kdyszki bo nie używam. aerosoulart@o2.pl propozycje cenowe na maila.
 

deckard  Dołączył: 01 Lut 2008
Napinator, może mnie ktoś znowu poprawi, ale gniazdka w K100 i K10 nie są takie same.

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach