Hihnt  Dołączył: 06 Wrz 2008
Hm, historia na UWu - od pazdziernika planowany ostatni rok.
 

plwk  Dołączył: 21 Kwi 2006
Politechnika Lubelska - maszyny i technologia obróbki plastycznej
 

Niemy  Dołączył: 22 Cze 2008
Biologia na Wydziale Nauk Przyrodniczych Uniwersytetu Szczecińskiego
3. rok zaczynam :mrgreen: specjalizacja -> biologia ogólna, katedra -> Anatomii i Zoologii Kręgowców
Jest tu ktoś z WNP? albo choc z US :-P
 

alkos  Dołączył: 18 Kwi 2006
Disintegrator napisał/a:
Jak to napisac i sie nie zamotac... adaptacja interkulturowa wszelakiej masci kodu nonwerbalnego tak czy tak jest stalym elementem transferu. Do tego dochodzi lokalizacja kulturowa, nie tylko pozioma, w przypadku zmiany jezyka, ale rowniez pionowa, przy zmianie grupy docelowej itd.


No tak :-)

Disintegrator napisał/a:
w z multimediami chodzilo raczej o film, telewizje, oprogramowanie, lokalizacje gier komputerowych itd...


A, czyli bardziej dosłownie :-)
 
water-drinker  Dołączył: 05 Lip 2008
alkos napisał/a:
Disintegrator napisał/a:
Jak to napisac i sie nie zamotac... adaptacja interkulturowa wszelakiej masci kodu nonwerbalnego tak czy tak jest stalym elementem transferu. Do tego dochodzi lokalizacja kulturowa, nie tylko pozioma, w przypadku zmiany jezyka, ale rowniez pionowa, przy zmianie grupy docelowej itd.


No tak :-)


Aaa, czyli dostosowywanie (info)grafiki do lokalnego rynku.

Nie wiem, czemu w szale postmodernuzmu coraz mniej ludzi pisze dla ludzi a coraz więcej dla wyznawców Kopalińskiego. Na studiach miałem takie głupoty jak Virilio. Gość pisał, że żyjemy w biegu, co wpływa na nasze życie społeczne. Ujmował to jednak z grubsza tak: "dystrakcja egzystencjonalizmu implikowana dromologiczną tendencją deterministyczną w bilateralnych kosmologicznych bytach humanizmicznej precesji symulakronicznej". Jak ktoś robi yyy, to odpowiem, to się nazywa postmodernizm. Dlatego wole czytać Kanta w nowym przekładzie, przynajmniej to brzmi sensownie.

Jak ja żałuje, że już skończyłem studia, gdzie precyzja języka była w cenie mimo wszystko..

Dziennikarstwo i komunikacja społeczna (czekam na dyplom)
Politologia sp. dziennikarska (2 lata)
Politologia sp. ustrojowa (obecnie) - Magisterium w tym roku.

Wszystko UMCS.
 
triops  Dołączył: 22 Lip 2008
AMG (GUM - Nie wiedziałem że już zmieniamy nazwę... Czyżby akcja legitymacja się szykowała:P)
FARMACJA
Od dziś 4 rok
(farmakognozja :evil: zdana :mrgreen: )
 

Pietrobas  Dołączył: 09 Sie 2008
Ja od dziś też 3 rok, karne z Ćwiąkalskim zdane, juhu :mrgreen:
 

Niemy  Dołączył: 22 Cze 2008
Wy przynajmniej normalne przedmioty zdawaliści a nie ZIELNIK i botanike systematyczną (no ją jeszcze za normalny przedmiot można uznac)
 

DarW  Dołączył: 27 Gru 2007
Melioracja i Inżynieria Środowiska na UP w Poznaniu, obecnie w trakcie kampanii wrześniowej;)
 
studentmibm  Dołączył: 29 Mar 2008
Mechanika i budowa maszyn na polibudzie w Gliwicach
 

xant  Dołączył: 04 Paź 2006
Jest może na forum student/absolwent UMK w Toruniu? (też kończyłem oczywiście)
 

thrackan  Dołączył: 08 Lut 2007
Niemy, nie Ty jeden robiłeś zielniki. A zdawałeś może rozpoznawanie roślin na zasadzie: "o 8.00 rano macie egzamin, na który macie przyjść ze świeżo zebranymi roślinami, minimum 220 sztuk w wiaderkach i rozpoznawać je na wyrywki (rodzina+gatunek po polsku i łacinie) oraz charakteryzować rodziny? :mrgreen: ;-)
 
Mingus  Dołączył: 08 Sie 2008
UJ, filozofia.
 

Eldred  Dołączył: 16 Paź 2007
Mingus, oo wreszcie jakiś Filozof (^_^) super !!
 

mig-37  Dołączył: 25 Maj 2007
Historia sztuki na UAM, dosyć dawno temu ;-)
 
Mingus  Dołączył: 08 Sie 2008
 
A jak. My, filozofowie musimy się tu trzymać razem...
No, ale Wy tam w Lublinie to tylko scholastyka i scholastyka, Krąpiec i Krąpiec... :-)
 

tref  Dołączył: 05 Wrz 2006
water-drinker napisał/a:
"dystrakcja egzystencjonalizmu implikowana dromologiczną tendencją deterministyczną w bilateralnych kosmologicznych bytach humanizmicznej precesji symulakronicznej".
Oprócz znajomości słownika języków obcych i encyklopedii dobrze jest, jak ma się z kim porozmawiać. A jeszcze lepiej, jak chcą z nami rozmawiać.

Wiecie co robiła moja grupa studencka z wykładowcami, którzy zamiast dodajemy mówili wykonujemy działanie arytmetyczne, którego wynikiem jest ciąg c_n liczb wymiernych zbieżnych do C, a składnikami ciągi Cauchy'ego liczb wymiernych a_n i b_n zbieżne odpowiednio do A i B ?

Po prostu olewała.

Nie cierpię bełkotu. Jeśli coś można nazwać wg ogólnie przyjętej prostej definicji, to nie trzeba za każdym razem, przy każdym zdaniu udowadniać twierdzenia będącego składową danej hipotezy. Tak skomplikowane hipotezy jak dystrakcja egzystencjonalizmu implikowana dromologiczną tendencją deterministyczną pokazują aksjomat kompleksowego opisywania własnych kompleksów stosowany przez teoretyków. Nikt normalny, kto ma styczność z praktycznym zastosowaniem opisywanych zjawisk nie ujmie ich w powyższy sposób. Królem jest Feynman - ignorant jakich mało!

No, tym bełkotliwym wywodem udowodniłem, że sama komunikacja międzyludzka jako taka nie może być implikacją poprawnej interpretacji sygnałów, gdyż sam tylko biały szum występujący podczas transmisji może wpływać tłumiąco na owe sygnały i jednocześnie kodowanie sygnału może mieć postać niedekodowalną przy użyciu algorytmów stosowanych przez odbiorcę.

Oczywiście o ile jakakolwiek postać może być określona mianem niedekodowalnej, ale to pozostawiam językoznawcom. Już niedługo rada języka polskiego dopuści sformułowanie poszłem, więc o komunikację nie mam się co martwić. :evilsmile:

[ Dodano: 2008-09-18, 20:15 ]
DarW napisał/a:
obecnie w trakcie kampanii wrześniowej;
Wczoaj był 17 września... :evilsmile:
 

Iza  Dołączyła: 01 Paź 2007
tref napisał/a:
Nie cierpię bełkotu.

Taaa, to widać ;-) :
tref napisał/a:
No, tym bełkotliwym wywodem udowodniłem, że sama komunikacja międzyludzka jako taka nie może być implikacją poprawnej interpretacji sygnałów, gdyż sam tylko biały szum występujący podczas transmisji może wpływać tłumiąco na owe sygnały i jednocześnie kodowanie sygnału może mieć postać niedekodowalną przy użyciu algorytmów stosowanych przez odbiorcę.
 

tref  Dołączył: 05 Wrz 2006
Od dawna wiadomo, że język kobiet i mężczyzn różni się nieco, a interpretacja niemal zawsze ma przeciwny zwrot vide po_sprzą_taj :: nie_sprzą_taj :evilsmile:

... a kierunek zawsze ten zam - porządek rozumiany inaczej przez obie strony :-P

 
Mingus  Dołączył: 08 Sie 2008
Cytat
egzystencjonalizmu
:!: :?:
Bez wódki nie razbieriosz.

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach