Ijon  Dołączył: 27 Paź 2006
matb, a zdjęcia mogą być spakowane do zipa? nie chce mi się 24 klikać w formatkę do dodawania plików :)

Ja dostałem od fotolabu gratis zarysowania i zadrapania na większości skanów. Jak myślicie, iść do nich z reklamacją żeby dodali je też na tych klatkach które pominęli? ;-)
 

matb  Dołączył: 02 Lis 2006
Ijon, zipa dawaj oczywiście!
 

bEEf  Dołączył: 28 Gru 2006
Dobra, witam po przerwie. Ja też zobaczyłem swoje zdjęcia i nieco zwątpiłem. Ale - co tam! Jeszcze troszkę podrasusuję w psuju (skaner kolorki nieco wykrzywił) i wysyłam.

A co do zdjęć - niestety, tematyczna rozpierducha i 80% to "plany awaryjne". Ale cóż, praca przed końcem roku przycisnęła ostro i kicha.
 
dan  Dołączył: 11 Sie 2006
bEEf, to Ty zyjesz?! :-o ;-)

Witaj po przerwie! :-B
 

matb  Dołączył: 02 Lis 2006
bEEf, nie martw się, nie tylko Ty tak masz :roll: A przy okazji wszystkim, co jeszcze nie wysłali, a zrobili, to ten, tego... terminy przesunięte nie będą! 8-)
 

bEEf  Dołączył: 28 Gru 2006
dan, żyję, żyję :) Ale jak projekt przyciska, a to się niestety zdarza co jakiś czas, wolę zrobić sobie urlop od forum - to jednak uzależnia, a nie mam takiej samodyscypliny, żeby wpaść na pół godzinki dziennie... Ale zdjęcia robiłem! ;-)
 

guerilla  Dołączył: 23 Kwi 2006
Poszły!

btw mogę serwer jakby co udostępnić dla wszystkich do tego konkursu ..
 

milo  Dołączył: 01 Sie 2006
bEEf, najs tu si ju hir :)
 

bEEf  Dołączył: 28 Gru 2006
milo, najs to si ju tu :)

Zdjęcia już się wysyłają.
 

matb  Dołączył: 02 Lis 2006
W związku z zainteresowaniem, z jakim konkurs spotkał się w roku ubiegłym uprzedzam już teraz, że będzie nowa edycja. Szczegóły wkrótce, ale można już aparaty szykować, filmy rozmrażać, statywy oliwić itd. ;-)
 
Szyms  Dołączył: 06 Lut 2008
matb napisał/a:
W związku z zainteresowaniem, z jakim konkurs spotkał się w roku ubiegłym uprzedzam już teraz, że będzie nowa edycja. Szczegóły wkrótce, ale można już aparaty szykować, filmy rozmrażać, statywy oliwić itd. ;-)

A można jakoś jeszcze zeszłoroczne zdjęcia obejrzeć? Bo ten link już nie działa :< http://adwentowy.matb.nr5.pl/
I czy będą jakieś zmiany regulaminowe?
 

matb  Dołączył: 02 Lis 2006
Szyms, zdjęć zobaczyć już nie można, zmiany w regulaminie będą co najwyżej kosmetyczne.
 
rychu  Dołączył: 08 Paź 2006
matb napisał/a:
zmiany w regulaminie będą co najwyżej kosmetyczne

Regulamin gdzieś wisi?
 

matb  Dołączył: 02 Lis 2006
rychu, nowy? Jeszcze nie. Dopiero jak oficjalnie konkurs zostanie ogłoszony. Ale w sekrecie powiem, że będzie - poza naprawdę drobnymi szczegółami - taki sam jak ten z pierwszego postu tego wątku.
 

pls9  Dołączył: 09 Gru 2007
matb, a może tak dla bezwględnych diehard'ów propozycja, by focić o tej samej godzinie :evilsmile:
 
Szyms  Dołączył: 06 Lut 2008
matb napisał/a:
rychu, nowy? Jeszcze nie. Dopiero jak oficjalnie konkurs zostanie ogłoszony. Ale w sekrecie powiem, że będzie - poza naprawdę drobnymi szczegółami - taki sam jak ten z pierwszego postu tego wątku.

Chciałbym delikatnie zauważyć iż mamy dziś 30 listopada (a ja się troszkę na ten konkurs napaliłem :-D )
 
j+  Dołączył: 01 Sty 2008
no i chyba nie dam rady niestety.
*puf*

 

matb  Dołączył: 02 Lis 2006
Szyms, no zaraz? A co nie jest wiadome? Wszystko co trzeba wydaje mi się, że napisałem w wątku http://pentax.org.pl/viewtopic.php?t=16888
Ale jak coś trzeba więcej, to mogę z tego wątku skopiować regulamin i wkleić tam ;-)

Jedyna niewiadoma to nagroda. Niestety, sprawa się skomplikowała i na razie nie mogę jeszcze powiedzieć co to będzie. Bo sam nie wiem :-(
Ale myślę, że raz - nie o nagrodę tu chodzi, dwa - będzie nie mniej atrakcyjna jak ta z zeszłej edycji.

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach