wiosna77  Dołączył: 04 Lut 2007
zakup skanera-jaki najlepszy,cena ok1000-1200? zł
Nosze się z zamiarem zakupu skanera do malego i sredniego formatu bo:mam, posiadam po kilka aparatów o takim formacie.Nigdy nie mialem styczności ze skanerem wykorzystawanym w fotografii a chce by byl to zakup b.udany,sluzący na ładnych pare lat .Czytałem kilka wypowiedzi użytkownikow skanerow ale moje odczucie jest takie cyt.każda myszka swoj ogonek chwali.Korzystam zatem z uprzejmości już Tych doświadczonych i proszę o dobre rady za co juz z gory b.dziekuje Henryk z Dolnego ŚląskaUciułałem ok.1200 zł i taka suma wchodzi w rachube przy zakupie.Pozdrawiam z wiosennym słonkiem. :lol: :lol: :lol:
 

matb  Dołączył: 02 Lis 2006
wiosna77, jak ma być MF i 135 to dużego wyboru w podanej cenie nie masz. Ze dwa modele Epsona (V500 i 4490) oraz Canon 8800F. Chyba, że okazyjnie uda Ci się wyrwać coś z drugiej ręki.
Niestety, jak ma być MF to będzie kompromis z jakością przy małym obrazku. A który z nich jest lepszy (bo chyba nic nie pominąłem?) to już kwestia własnego wyboru jest - ewentualnie niech się wypowiedzą ci, co mają na ten temat coś konkretnego do powiedzenia ;-)

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach