Wypalacz Rafał  Dołączył: 21 Lut 2009
kaczor napisał/a:
ja miałem syfa na matrycy w kształcie znaku zapytania 8-) :D, pomogło kilkukrotne trzepanie czyszczałką :evilsmile:


No, u mnie trzepanie czyszczałką nie pomogło :cry:
 

PK  Dołączył: 24 Maj 2008
Wypalacz Rafał napisał/a:
Toteż ze zdjęć już usuwam, no i będę musiał sobie kupić gruszkę

kup taką z apteki- zostanie Ci na :-B
 

BuR-ToN  Dołączył: 18 Cze 2008
Powiedzcie mi moi kochani czy takie ceny jak tu i tu obowiązują również w Polsce?
 

plwk  Dołączył: 21 Kwi 2006
Teraz to chyba nie są złe ceny.
 

gezeb  Dołączył: 26 Maj 2007
Kilka dni temu wersja FA poszla na aledrogo za 650zl .
 

piotrecius  Dołączył: 31 Gru 2006
Hmm, khe... khe :-) Chyba warto nawet z cłem i vatem
 

motaba_virus  Dołączył: 16 Mar 2008
ciekawe czy na koniec aukcji nadal bedzie warto ;-)
 

piotrecius  Dołączył: 31 Gru 2006
Moim zdaniem warto nawet kupić w tej drugiej aukcji - z kup teraz - zwłaszcza w kontekście eurokopejskich cen. Opłacając cło i vat (+26%) można mieć nowe, jaśniejsze szkiełko za cenę przynajmniej 200 zł niższą niż u nas w jakimkolwiek sklepie i o 200zł wyższą od starej F501.7 od Niemca. A mieć 200 zł i nie mieć 200zł to razem 400 :-P

[ Dodano: 2009-05-04, 22:40 ]
A przypomniałem sobie jeszcze, że jeden sprzedawca w UK miał wystawione w początkach kryzysu chyba 9 nowych sztuk FA501.4 za około 700zł i o dziwo nie było zainteresowania. Tylko, jak zwykle, nie mogę sobie przypomnieć ani znaleźć w historii nazwy tego sprzedającego :-?
 

motaba_virus  Dołączył: 16 Mar 2008
piotrecius, jeszcze koszt przesylki trzeba doliczyc wiec troche mniej oszczednosci, ale faktycznie mimo wszystko troche taniej (ale gwarancja krotsza ;-) )
 
dlugas1982  Dołączył: 07 Lis 2008
ochajtanym już

i chyba w tym temacie :evilsmile:
 

komtur  Dołączył: 04 Cze 2008
kaczor napisał/a:
opiszon napisał/a:
a tam syf w kształcie litery C

ja miałem syfa na matrycy w kształcie znaku zapytania 8-) :D, pomogło kilkukrotne trzepanie czyszczałką :evilsmile:

Kurczę... to może się jakieś napisy usiłują ułożyć na matrycach, a Wy tak je brutalnie gruszkami i trzepaczkami w zarodku tłuczecie ;-)
 

opiszon  Dołączył: 29 Sty 2008
dlugas1982 napisał/a:
ochajtanym już

:-B
 
Apazar  Dołączył: 10 Gru 2008
komtur napisał/a:
kaczor napisał/a:
opiszon napisał/a:
a tam syf w kształcie litery C

ja miałem syfa na matrycy w kształcie znaku zapytania 8-) :D, pomogło kilkukrotne trzepanie czyszczałką :evilsmile:

Kurczę... to może się jakieś napisy usiłują ułożyć na matrycach, a Wy tak je brutalnie gruszkami i trzepaczkami w zarodku tłuczecie ;-)


No właśnie. To może być przekaz z zaświatów.
 

opiszon  Dołączył: 29 Sty 2008
się pochwalę

...

już

no, wydałem właśnie kasę za nadgodziny, której jeszcze nie mam
 

plwk  Dołączył: 21 Kwi 2006
opiszon napisał/a:
no, wydałem właśnie kasę za nadgodziny, której jeszcze nie mam

Wcale mi nie zaimponowałeś, mam tak (wprawdzie z normalną wypłatą) co miesiąc :-/
 

opiszon  Dołączył: 29 Sty 2008
plwk, ale to jest za nadgodziny styczeń, luty, marzec :-P (ostatnie płatne nadgodziny w firmie, bo kryzys, i już nie płacą od połowy marca)

a normalną wypłatę, też jakoś wydaję zazwyczaj w okolicach 20tego (a 25 mam zasilenie konta)
 

Dada  Dołączył: 01 Mar 2007
opiszon napisał/a:
wydałem właśnie kasę za nadgodziny, której jeszcze nie mam
A nadgodziny już masz, czy dopiero będziesz robił ? Bo jak masz to pół biedy, gorzej jak dopiero musisz je zrobić. :-P
 

opiszon  Dołączył: 29 Sty 2008
Dada, mam
jakbym miał dopiero robić, to byłby problem bo:
Cytat
(ostatnie płatne nadgodziny w firmie, bo kryzys, i już nie płacą od połowy marca)
 

Dada  Dołączył: 01 Mar 2007
Nie narzekaj. Tobie chociaż płacą za nadgodziny, a mnie nikt nawet nie pyta w jakim czasie pracuję i jak trzeba to i 14 godzin też się robi. A zwykły pracownik biurowy jestem - biurwa normalnie. :-/
 

opiszon  Dołączył: 29 Sty 2008
Dada, pierwszy raz w życiu zapłacą, i póki co ostatni - a też biurwa ze mnie

ja póki co najdłużej 12h, bo jeszcze prawa pracy przestrzegają ;-)

a ogólnie nie narzekam - od 1,5 miesiąca, wszyscy ładnie wychodzą po równo 8h, bo nie możemy zostawać dłużej w pracy :!: (nie tylko nie płacą, tylko wręcz nie pozwalają zostawać - dlatego nie narzekam :-P )

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach