Encor  Dołączył: 27 Gru 2006
Mam Sigmę EF-500 Super DG
Jak w temacie - wczoraj zanabyłem w e-oko (1099 PLN) po wcześniejszym potwierdzeniu w Sigmie, że są wersje kompatybilne z K10D. Wygląda na to, że wszystko technicznie gra. Niedługo zapodam sample.
Ledwo się wyrobiłem - w magazynie Sigmy były przedwczoraj tylko 2 sztuki na całą Polskę :mrgreen:
 

superkomornik  Dołączył: 02 Sty 2007
czekam na pierwsze wrażenia- też się przymierzam do zakupu tej lampy do mojego deela
 

PT  Dołączył: 13 Wrz 2006
superkomornik napisał/a:
czekam na pierwsze wrażenia- też się przymierzam do zakupu tej lampy do mojego deela

Ja też chętnie poczytam :-)

Co do ilości sztuk tych lamp w PL - choć zakrawa to na farsę (z drugiej strony jest wskaźnikiem zainteresowania importerów dusytrybucją gratów do JSS), to, w pewnym sensie, jest to dobra wiadomość, bo gwarantuje, że ewetualny przyszły zakup będzie prawidłowo gadał z P-TTL Pentaxa :-) (tylko pewnie dłuuugo trzeba będzie sobie na niego poczekać).
 
szahmir  Dołączył: 18 Lis 2006
a ja dziś dostałem potwierdzenie z InterFoto że właśnie wysłali do mnie najnowszy produkt Sigmy po trzech tygodniach oczekiwania na moją kochaną latareczkę :mrgreen: wcześniej zapewnili że dogada się w P-TTLu oby, cena niższa o dobrą ognistą wodę, więc w poniedziałek może nastąpić super jasność :-P razem z pomrocznością
 

sebcz  Dołączył: 16 Wrz 2006
Ja tez czekam. Idzie z Czech. Cena okolo 1k. Mam również nadzieję, że spełni oczekiwania.
Seb

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach