zlypiez  Dołączył: 30 Lis 2006
  tak to tylko w pentaksie...
25 kwiecień, Lizbona. Kiedyś rewolucja goździków, dzisiaj wielkie święto. Parady, koncerty, imprezy etc. Ja gdzieś pośrodku tego wszystkiego po dwóch 50tkach lokalnego trunku. Aparat w łapie - a jak. Zdjęcia trzeba robić. Tematów jest naprawdę wiele. Jak się okazuję nie tylko ja to zauważyłem. Wokoło Nikony, Canony, Sony (czasem) - godzinami... są wszędzie.
W pewnym momencie widzę jego. Idzie gdzieś przez tłum, nie dostrzega mnie. Nie wiele się zastanawiając - biegnę za nim. Po kilku chwilach stoimy naprzeciwko siebie. Obiektyw w obiektyw. Jest stary. To na pewno podróżnik. Nasuwa się wiele pytań. Skąd jest? Co przeszedł? Gdzie podąża? Nie ma na to jednak czasu.
Najpierw jest porozumiewawcze spojrzenie i uśmiech. Potem słychać dwa razy klapnięcie lustrem. Na koniec uścisk dłoni. I tyle. Żadnych słów, a mimo to pełne zrozumienie.
I to jest właśnie piękne. I to jest właśnie PENTAX. I to jest to, czego nie mają inni.

Cała historia w moim nowym awatarze :) Pozdrawiam!
 

zorzyk  Dołączył: 21 Kwi 2006
zlypiez napisał/a:
Cała historia w moim nowym awatarze :)
Pokaż troche więcej! i w większym formacie !! ;-)
 
zlypiez  Dołączył: 30 Lis 2006
proszę bardzo! :P
 

dzerry  Dołączył: 01 Maj 2006
Piekna opowiesc, serio ;-)

dz.
 

tref  Dołączył: 05 Wrz 2006
Obawiam się, że niedługo trzeba będzie stworzyć nowy dział - Ekscytacje


To prawda, Pentaksiarze już tak mają, wspominaliśmy o tym jakiś czas temu, że ktoś kto miał styczność z tą marką widząc posiadacza na ulicy zaczyna wykonywać nieskoordynowane ruchy ustami :lol: , a w skrajnych przypadkach sytuacja może prowadzić nawet do uścisków.

To bardzo miłe.
 

Chmarski  Dołączył: 28 Mar 2007
E tam. Ostatnio byłem na ślubie obfotografowywanym za pomocą Kasetki. Ja miałem swoją maszynę.
No i w mniejszości była kobitka z 400D :-P
 

Michu  Dołączył: 18 Kwi 2006
Po tych dwóch "50" to pewnie było lustro z pobliskiej wystawy.
 
bildam  Dołączył: 19 Kwi 2006
tref napisał/a:
Obawiam się, że niedługo trzeba będzie stworzyć nowy dział - Ekscytacje
Wczoraj spotkałem gościa z K10D tak przypadkowo w Szczecinku, pogratulowałem mu aparatu, zapytałem czy zna nasze forum(okazało się, że nie zna) i zaprosiłem na naszą stronę. Ale odnosłem wrażenie, że go bardziej wystraszyłem swoim zachowaniem :-P
 

milo  Dołączył: 01 Sie 2006
bildam napisał/a:
wystraszyłem swoim zachowaniem :-P



Tez mi tak sie zdarzylo. Trzeba nie byc zbyt milym i nie obserwowac czyjegos sprzetu. ;)
 

zenza  Dołączył: 22 Kwi 2006
No no - cóż za piękny chwyt tego pentaksiarza z Lizbony ja już ćwiczę przed lustrem taki. :lol: :lol: :lol:
Nie rozumiem, czego się wystraszył, że mu chcesz "skręcić" sprzęt :?:
Przydałyby sie jakieś koszulki (bluzy, polary) z dużym napisem z przodu i z tyłu PENTAX z dopiskiem http://pentax.org.pl :-P
 

milo  Dołączył: 01 Sie 2006
zenza napisał/a:
Przydałyby się jakieś koszulki (bluzy, polary) z dużym napisem z przodu i z tyłu PENTAX z dopiskiem http://pentax.org.pl :-P


Lepiej:
PENTAX
Polish Team
 

macioh  Dołączył: 28 Gru 2006
zenza napisał/a:
Nie rozumiem, czego się wystraszył,

wiesz, nie wiadomo jak sytuacja wyglądała. może bildam wyczaił kolesia po drugiej stronie ulicy i ryknął "ej, ty z kadziesięćde, stój!", po czym przystąpił do pościgu :lol:
 

zenza  Dołączył: 22 Kwi 2006
:lol: :lol: :lol: macioch- chyba, że tak!!! :mrgreen:
milo-myślę, że nie należy przesadzać wystarczyłby napis PENTAX
:mrgreen:
 

argawen  Dołączył: 19 Kwi 2006
zenza napisał/a:
wystarczyłby napis PENTAX
tylko, żeby ten X nie zamienił się na K. Bo wszyscy by przed nami uciekali :mrgreen:
 

milo  Dołączył: 01 Sie 2006
zenza napisał/a:
milo-myślę, że nie należy przesadzać wystarczyłby napis PENTAX


Dzisiaj swieto flagi, wiec chcialem podkreslic to w patriotycznym napisie na polarze ;)
 

Chmarski  Dołączył: 28 Mar 2007
milo napisał/a:
Dzisiaj swieto flagi, wiec chcialem podkreslic to w patriotycznym napisie na polarze ;)

Bez przesady... no chyba, że ten polar byle jaki - jakieś Selco czy co.
 
bildam  Dołączył: 19 Kwi 2006
macioh napisał/a:
wiesz, nie wiadomo jak sytuacja wyglądała. może bildam wyczaił kolesia po drugiej stronie ulicy i ryknął "ej, ty z kadziesięćde, stój!", po czym przystąpił do pościgu :lol:
nie to było w pizzerii, więc szybko by nie uciekł, tylko ja tak jakoś szybko wyskoczyłem jak zobaczyłem, że to Pentax. Uśmiech na całej gębie i walę prosto na gościa. Naprawdę dużo jest C i N, rok temu w Gdańsku spotkałem Pentax-a i teraz dopiero następny :mrgreen:
 

Alfx  Dołączył: 25 Sty 2007
może miał kradzionego...... i teraz się boi, że GO rozpoznasz.... :roll:
 

Gringo  Dołączył: 05 Lip 2006
srtututu mam nowego avatarka 8-)
 

macioh  Dołączył: 28 Gru 2006
Alfx napisał/a:
może miał kradzionego....

bildam, sprawdzałeś czy masz aparat? :lol:

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach