dlugas1982  Dołączył: 07 Lis 2008
A się pochwalę, w końcu urlop mam to i dobry humor jest :)
Założyłem sobie kiedyś wreszcie konto na gmailu.Oczywiście zapomniałem o nim, ostatnio po dłuższej nie obecności, wchodzę na picasę, żeby coś tam koledze pokazać , a tam mam mnóstwo komentarzy z całego świata pod różnymi moimi zdjęciami. WTF ???myślę sobie - dlaczego taki się szum mi narobił w mojej wiecznie nie dokończonej "galeryjce"?
Przypomniałem sobie o założonym kilka miesięcy temu koncie gmail, gdzie dostaje przypomnienia jak coś się dzieje na mojej PICASSIE. Odpalam pocztę a tam 280 mejli

2 wiadomość z nich wyjaśniła mi cały rumor.


Ten ALBUM się komuś tam na górze w picasie spodobał , wybrali jedno zdjęcie i wrzucili na główną. Stąd więc ludziska z całego świata poklikali mi dość nieźle i licznik oglądalności dość całkiem fajnie teraz wygląda.

Cały czas zachodzę w głowę jak picasa wyczaiła moje ujęcie z milionów innych albumów? Jedynie przypuszczenie to że skusiła ich nazwa albumu z wiadomych teraz względów.

Dzięki za uwagę ;-)
 

ubeuszek  Dołączył: 03 Cze 2008
Gratuluję, fajna niespodziewajka :-D
 

jiro  Dołączył: 15 Lis 2008
gratulacje...
rozumiem ze na wszystkie maile odpowiedziales? ;)
 

andrusz  Dołączył: 28 Lip 2007
dlugas1982, hehe, Libia teraz na topie ;-) Gratulacje :-B
 
dlugas1982  Dołączył: 07 Lis 2008
jiro, starałem się wejść na galerie każdego, który dodał moją do swoich ukubionych, ale po pierwszej 50tce dałem sobie spokój :)

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach