andybond  Dołączył: 13 Lip 2009
Artiip, mnie chodziło o pierepały chłopaków w przypadku uszkodzeń. Jak działają Yongnuo z Pentaxem raczej wiem ;-)
 

jerzy  Dołączył: 14 Paź 2008
mkstudio2012
 

andybond  Dołączył: 13 Lip 2009
Senkju ;-)
 

rafalartur  Dołączył: 04 Wrz 2008
A jakiego sprzedawce zareklamowalibyscie. Przymierzam sie do zakupu YN .
 

andybond  Dołączył: 13 Lip 2009
Nie wiem czy w tej chwili wystawia ale gość nazywa się Linkdelight. Kupowałem u niego wielokrotnie różne rzeczy i nigdy nie było najmniejszych problemów ze stanem urządzeń.
Zresztą przy kilku braciach znad Jangcy jest etykietka super selera tak więc od nich też można by kupić bez większego ryzyka. Statystyki również są różne,jedni mają 99,5% a inni 97,4%.
 

rafalartur  Dołączył: 04 Wrz 2008
Dzieki
 
MarcinG  Dołączył: 03 Lip 2007
Foto4easy. Kolega u nich kilka razy kupował, między innymi moją Yongnuo. Zawsze było wszystko w porządku.
 

enthropia  Dołączył: 28 Sty 2011
jerzy napisał/a:
mkstudio2012


To ten sam koleś z którym problemy miał mój znajomek.
Na szczęście sprawa znalazła już pozytywny finał, tzn. znajomy dostał sprawną lampę.
 

papcio  Dołączył: 20 Kwi 2006
enthropia napisał/a:
jerzy napisał/a:
mkstudio2012


To ten sam koleś z którym problemy miał mój znajomek.
Na szczęście sprawa znalazła już pozytywny finał, tzn. znajomy dostał sprawną lampę.


Brałem od niego cztery razy i lampy, i inne drobiazgi. Za każdym razem wszystko OK, choć kontaktu praktycznie nie było.
 

rafalartur  Dołączył: 04 Wrz 2008
No to i ja mam juz swoje YN 460 II. Szly dwa tygodnie. Kiedys pytalem sie czy wyzwala je wyzwalacz na podczerwien. sprawdzilem i nie wyzwala. Musze dokupic fotocele.
 

pyciar  Dołączył: 29 Cze 2007
rafalartur, chodzi ci o taki wyzwalacz na sanki? ustaw tą 460 na 1 błysk (S1) i wtedy próbuj, ale tak wogóle to po co ci to? wyzwalaj lampą wbudowaną (na 2 błysk - tryb S2) a metodą prób i błędów ustaw minimalną moc wbudowanej aby jeszcze była w stanie wyzwolić ale np nie było jej widać na zdjęciach
Fotocele to one bają wbudowane - jeśli jest jasno to może się zdażyć że nie zadziała - wtedy zostają wyzwalacze radiowe albo kabel.
 

rafalartur  Dołączył: 04 Wrz 2008
pyciar napisał/a:
rafalartur, chodzi ci o taki wyzwalacz na sanki? ustaw tą 460 na 1 błysk i wtedy próbuj, ale tak wogóle to po co ci to? wyzwalaj lampą wbudowaną (metodą prób i błędów ustaw minimalną moc wbudowanej aby jeszcze była w stanie wyzwolić)



dokladnie taki na sanki. Zostal mi niewypalony prazent i tak kombinuje. bede musial sprawdzic z wbudowana. Obawiam sie, ze blysk bedzie mial udzial w naswietllaniu.
 

pyciar  Dołączył: 29 Cze 2007
a co to za wyzwalacz (ten na sanki)? widziałem takie które są zwykłą lampą błyskową z filtrem - może on nie działa?
co do wbudowanej - ustaw minimalną moc (korekta -2), możesz też próbować czymś ją rozproszyć albo skierować jej światło na sufit, ścianę itp. Moc tych 430 jest na tyle duża że przy odpowiedniej kombinacji udział wbudowanej bedzie niezauważalny
 

andybond  Dołączył: 13 Lip 2009
rafalartur napisał/a:
Musze dokupic fotocele.

Ależ ona ma fotocelę.W zależności od tego jaką lampą ją wyzwalasz ustawiasz S1 albo S2.
Dziś również zakupiłem tę błyskotkę i mając Metza + dwa odbiorniki radiowe PT-4,będę sterował lampami radiowo.
 

rafalartur  Dołączył: 04 Wrz 2008
Wiem, ze ma fotocele ale blysk czerwonego swiatelka nie jest wstanie przebic sie przez szybke YN ( tak sobie wymyslilem). i teraz tak : czy fotocela w kostce zareaguje na to "czerwone swiatelko" z tego wyzwalacza na "podczerwien" - bo ten blysk jest widzialny. Czyli jednak jest to chyba lampa z jakims filtrem tak jak zauwazyl pyciar. Odpala napewno zarowke blyskowa z fotocela. Pokombinuje z wbudowana.
Przepraszam za ogonki ale pisze z phona.
 

plwk  Dołączył: 21 Kwi 2006
rafalartur napisał/a:
Przepraszam za ogonki ale pisze z phona.

Czcionek z ogonkami nie zainstalowali? Wyrzuć tego śmiecia.
 

rafalartur  Dołączył: 04 Wrz 2008
plwk he he, nie wyrzuce i już

Nie odpala mi na S1 ani na S2. Zaczynam się troskać. Raz coś zrobiłem i zadziałało a za chwilę już nie. Kupiłem dwie z różnych źródeł i problem się powtarza.
 

nemo  Dołączył: 21 Wrz 2007
rafalartur napisał/a:
Raz coś zrobiłem i zadziałało a za chwilę już nie.
Tak z gupia frant zapytam bo czasem najprostsze jest trafne :)
Czas synchronizacji ustawiłeś?
 

rafalartur  Dołączył: 04 Wrz 2008
nemo napisał/a:
rafalartur napisał/a:
Raz coś zrobiłem i zadziałało a za chwilę już nie.
Tak z gupia frant zapytam bo czasem najprostsze jest trafne :)
Czas synchronizacji ustawiłeś?


1/60 to dobry czas ?
Jedna w sankach i błyska a druga S1 i S2 i lipa. Zamiana i to samo :evil:
 

nemo  Dołączył: 21 Wrz 2007
rafalartur napisał/a:
Jedna w sankach a druga S1 i S2 i lipa. Zamiana i to samo
jedna lampa drugiej Ci nie wyzwala?

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach