wojtekk  Dołączył: 17 Lip 2006
Pavlvs napisał/a:
Nie no , spokojnie; to aż tak żle już z naszym forum :?:


Z każdym forum.
 
M.W  Dołączył: 20 Sie 2008
Cytat
Ja nie rozumiem, po co w ogóle jest tam jakikolwiek ekran... Powinni takie coś zafiksować na raw, dodać kółko wyboru iso, czasów, przesłony i tyle. I wypierniczyć ten ekran w cholerę. Czekam na cyfrę bez takowego. Rozprasza mnie :)

Zgadza się. Niech ładują te telewizorki w kompakty.

Cytat
I wypierniczyć ten ekran w cholerę.

Przyjdzie taki czas że będzie można słuchać muzyki , odtwarzać filmy i oglądać naziemną telewizję cyfrową.

W M10 będzie już podgląd na żywo, czyli możliwość kadrowania tym czymś.

 

wojtekk  Dołączył: 17 Lip 2006
M.W napisał/a:
Przyjdzie taki czas że będzie można słuchać muzyki , odtwarzać filmy i oglądać naziemną telewizję cyfrową.


Nikon wypuścił kompakta z Androidem, co moim zdaniem synsu nie ma - ale jedno jest pewne, granica między urządzeniami zaciera się.
 

opiszon  Dołączył: 29 Sty 2008
wojtekk napisał/a:
Nikon wypuścił kompakta z Androidem, co moim zdaniem synsu nie ma
jakby dorzucili tam pełnoprawny telefon, to jak najbardziej sens by był (ale jako telefon z aparatem foto, a nie aparat foto z telefonem), a tak to bida - szybko się rozładuje i po zabawie
 

jorge.martinez  Dołączył: 16 Maj 2007
Pavlvs napisał/a:
Tak na marginesie to jedyne forum w necie na ktorym jestem zarejestrowany a to o czymś świadczy
To świadczy o tym, że jesteś pępkiem internetu?
 

Pavlvs  Dołączył: 23 Lip 2011
jorge.martinez napisał/a:
Pavlvs napisał/a:
Tak na marginesie to jedyne forum w necie na ktorym jestem zarejestrowany a to o czymś świadczy
To świadczy o tym, że jesteś pępkiem internetu?


No właśnie sam nie wiem :roll: , cały czas analizuje aktualną sytuacje.
 

fotostopowicz  Dołączył: 06 Lut 2009
wojtekk napisał/a:
Nikon wypuścił kompakta z Androidem, co moim zdaniem synsu nie ma - ale jedno jest pewne, granica między urządzeniami zaciera się.

Wojtku u mnie w robocie ta granica już dawno się zatarła, ponieważ jak klienci do nas dzwonią to pierwsze co mówią to to, że ich "telefon" się zepsuł. Śmiejemy się z chłopakami, że niedługo to już nie będzie przejęzyczenie z ich strony :-D
 

technik219  Dołączył: 25 Sty 2009
wojtekk napisał/a:
O ja pierdzielę, co za przesiąknięte zazdrością bzdury. 'Prawdziwa fotografia'... Co to jest prawdziwa i nieprawdziwa fotografia?

Po pierwsze primo: jak powołujesz się na moje słowa, to nie wycinaj ich z kontekstu. Napisałem "prawdziwa fotografia czarno-biała" a nie jakaś abstrakcyjnie ogólna "prawdziwa fotografia".
Po drugie secundo: Na jakiej podstawie posądzasz mnie o zazdrość? Zazdrość o co? O majątek po zmarłym Amerykaninie? O to, że stare amerykanki jeżdżą po świecie? O jakiś śmieszny aparacik? Może od razu napisz: sądzę ciebie wedle siebie :-P
 

wojtekk  Dołączył: 17 Lip 2006
technik219 napisał/a:
Po drugie secundo: Na jakiej podstawie posądzasz mnie o zazdrość? Zazdrość o co? O majątek po zmarłym Amerykaninie? O to, że stare amerykanki jeżdżą po świecie? O jakiś śmieszny aparacik?


Po prostu to, co napisałeś było tak jadowite, że nie ma siły, żeby źródło tej wypowiedzi leżało gdziekolwiek indziej :) Czysty marazm.
 

technik219  Dołączył: 25 Sty 2009
wojtekk napisał/a:
Po prostu to, co napisałeś było tak jadowite, że nie ma siły, żeby źródło tej wypowiedzi leżało gdziekolwiek indziej :) Czysty marazm.
A zauważyłeś emotkę na końcu tamtego postu? Więc teraz dodaję inną :-P
 

wojtekk  Dołączył: 17 Lip 2006
technik219 napisał/a:
A zauważyłeś emotkę na końcu tamtego postu? Więc teraz dodaję inną :-P


Nie, ślepa Kundzia jestem. Sory :D
 

technik219  Dołączył: 25 Sty 2009
:-B na zgodę!
 

wojtekk  Dołączył: 17 Lip 2006
Yess! :D
 

dzerry  Dołączył: 01 Maj 2006
Smoki i Monochrome
http://whitesmokestudio.p...12/08/28/leica/

Jak na moj gust za mocno pojechali z kontrastem. Wyglada jak zwykla cyfra.
 

technik219  Dołączył: 25 Sty 2009
dzerry napisał/a:
Jak na moj gust za mocno pojechali z kontrastem. Wyglada jak zwykla cyfra.
Niektórzy tak lubieją ;-) A przejrzyj w sieci dokonania innych "fotografów ślubnych i weselnych". Może teraz już tego mniej, ale wciąż panuje moda na takie przepalone zdjęcia (i jeszcze bardziej) w kolorze i cz.b. Jak klient chce, tak fotograf robi. De gustibus non disputandum est.
 

Keek  Dołączył: 25 Cze 2008
Kupil juz ktos ta Monochrom? Chetnie bym posluchal bezposrednich opinii...
 

fotostopowicz  Dołączył: 06 Lut 2009
Cytat
Kupil juz ktos ta Monochrom? Chetnie bym posluchal bezposrednich opinii...

Keek, Sądzisz, że jest ktoś na forum tak bogaty :-P
 

Keek  Dołączył: 25 Cze 2008
fotostopowicz napisał/a:
Cytat
Kupil juz ktos ta Monochrom? Chetnie bym posluchal bezposrednich opinii...

Keek, Sądzisz, że jest ktoś na forum tak bogaty :-P


Nikomu do portfela nie bede zagladal. Zreszta - moze ktos ma bogatego wujka i mial wczoraj 18-ke.

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach