zorzyk  Dołączył: 21 Kwi 2006
SILVERFAST 6 DC
Jakoś zapomnieliśmy o tym sofcie!
Właśnie jest promocja dla posiadaczy Ai lub SE - (do 15 września)

- Silverfast DCVLT $49 (zamiast $99)
- Silverfast DC Pro $199 (zamiast $299)

Tak wrzuciłem wersję demo DC PRO Studio, no no - czerwony i żółty OK,
photoshopa raczej nie zastąpi, ale na szybką obróbkę w poprawnych kolorach się nada 8-)

Strona:
www.silverfast.com/get_demo/en.html
 

Michu  Dołączył: 18 Kwi 2006
Możesz wypowiedzieć się odnośnie prędkości działania w porównaniu do znanych Ci konwerterów?
 

zorzyk  Dołączył: 21 Kwi 2006
Prędkość jest w porządku (mam Pentium D915 2.8@3.3 / 1GB RAM) Widać pasek postępu na ekranie :-) Jest pewna specyfika użytkowania Silverfasta, ale .... jest też (dla mnie) w porządku (Dodane: bo używałem jako soft do skanowania negatywów tak ok. 2 lata) .

SF ładnie obsługuje światła, a w wersji STUDIO również wyciąga cienie (coś na wzór pesowego "Shadows...". Tu to się nazywa AACO: Auto Adaptive Contrast Optimisation)
 

alkos  Dołączył: 18 Kwi 2006
zorzyk napisał/a:
(coś na wzór pesowego "Shadows...". Tu to się nazywa AACO: Auto Adaptive Contrast Optimisation)


ale to srebrowo nie fair jest... :evil: :evil: :evil:
 
dream  Dołączył: 02 Gru 2006
zorzyk, proszę o radę gdzie znaleść instrukcję obsługi po polsku do silverfasta ? :?:
 

zorzyk  Dołączył: 21 Kwi 2006
Sprawa się skomplikowała: kiedyś była strona firmy Lasersoft Polska:
www.lasersoft.com.pl oraz www.lasersoft.krakow.pl, ale widzę, że już nie działa. Tam był komplet instrukcji po polsku w pdf. W jedynym słusznym miejscu w kosmosie 8-) znajduje się instrukcja po naszenu do wersji 6.

[ Dodano: 2006-12-10, 14:26 ]
W katalogu: /sprzet_instrukcje/SF6pl/
 
kryty  Dołączył: 26 Lut 2010
zorzyk, szukam szukam i znaleźć tej instrukcji nie mogę :( Ma ktoś może namiar na polską wersję?

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach