kondrath  Dołączył: 31 Lip 2007
Gdzie dobrze skanują w Kielcach?
No właśnie jak w temacie, zależy mi głównie na jakości...
 

screwdriver  Dołączył: 22 Mar 2007
Z tego co mi wiadomo, nie ma zakładu który by się jakoś wyróżniał. Choć jest jeden którego zdecydowanie nie polecam: w "Galerii Świętokrzyskiej". Zniszczyli mi film (zacięła się maszyna), a skany... szkoda słów...
 
mecius  Dołączył: 01 Sie 2008
Ja chyba przyłącze się do screwdriver-a, nie polecam E.Leclerc-a :-|
 

kondrath  Dołączył: 31 Lip 2007
Nie no... tak "nisko" to nie spadam, nawet nie myślałem o tych leklerkach, teskach i innych realach..

To co ja mam zrobić ...?:)
 
mecius  Dołączył: 01 Sie 2008
ale ja piszę o FOTOLAB Solex w Pasażu ;-) , nie Leclerc,
może aż tak ostro nie będe ich oceniał, że definitywnie nie polecam, ale ja nie jestem zadowolony z efektów :-/
 

screwdriver  Dołączył: 22 Mar 2007
kondrath, dość przyzwoicie Ci zeskanują w MediaMarkt, a jeśli pogadasz z laborantem i nie puści "z automatu", to zrobią to bardzo przyzwoicie ;-) Jeśli akurat na labie będzie pan około 50tki w okularach, to już połowa sukcesu :) Doświadczony fotograf, zna się na rzeczy (ma na imię Zbyszek).
 

Przemas  Dołączył: 11 Gru 2006
Ja kiedyś skanowałem negatyw (nawet średni format) na ul . Sienkiewicza - nie pamiętam nazwy zakładu ale zaraz na początku ulicy od strony dworca PKP. Zeskanowane bardzo przyzwoicie zostało nic nie uszkodzili. Filmu 35 mm skanuję w zaprzyjaźnionym zakładzie w Skarżysku-Kamiennej - wg mnie robią to bardzo dobrze.

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach