Jarek Dabrowski  Dołączył: 20 Kwi 2006
Sołtys, następnym razem jak będziesz coś swojego skanował - użyj ICE.
 

sołtys  Dołączył: 19 Kwi 2006
Jarek Dabrowski napisał/a:
Sołtys, następnym razem jak będziesz coś swojego skanował - użyj ICE

takiego nicka ma mój były współlokator - ICE - ale domyślam się, że nie o to Ci chodziło ;-) .. zaraz pogooglam o czym Ty do mnie rozmawiasz, bo jak już wspomniałem w sprawach skanowania jestem zupełnym lajkonikiem ....


.... oky, już wiem o czym do mnie rozmawiałeś ;-) .. teraz jeszcze sprawdze, gdzie to się u mnie uruchamia :roll: ..
 

Jarek Dabrowski  Dołączył: 20 Kwi 2006
Ale pamiętaj, codziennego golenia i mycia ICE nie zastąpi.

[ Dodano: 2006-12-14, 10:20 ]
O, kto miał atak moderatora?
 

sołtys  Dołączył: 19 Kwi 2006
akurat kolejną czynnością jaką wykonałem po skanowaniu swojej facjaty było golenie :mrgreen: nie mniej musze zauważyć, że niektóre kobiety, które znam wolą mnie z brodą :mrgreen: fragment o codziennym myciu traktuje oczywiście jako żart :evil: ;-)

no ale na poważnie - po oględzinach skanera i programu do niego nie stwierdzono możliwości uruchomienia opcji ICE ani w progamowej ani tym bardziej w sprzętowej wersji. Skaner jaki posiadam to stary UMAX S-12, który wymaga restartu komputera ewentualnie uruchomienia przed włączeniem komputera :roll: . Program to VistaScan 3.55.

Czy istnieje jakaś niekomercyjna wersja Silverfast?? ewentualnie jakiś freeware, który mógłby go z powodzeniem zastąpić? .. ewentualnie jakiś modół CS2, którego jeszcze nie odkryłem? :roll:

[ Dodano: 2006-12-14, 16:28 ]
Jarek Dabrowski napisał/a:
O, kto miał atak moderatora?

ja miałem, coby jeszcze co nieco o skanowanie popytać ;-)
 

plwk  Dołączył: 21 Kwi 2006
W przypadku tego skanu to ICE powinno zastąpić golenie PRZED skanowaniem :mrgreen:
 

sołtys  Dołączył: 19 Kwi 2006
zarost był nieodłączną częścią mojej wizji artystycznej :-P
 

MKw  Dołączył: 20 Kwi 2006
AFAIK to jesli skaner nie wspiera sprzetowo ICE to doopa - ze sie tak obcesowo wyrażę. Przeczytalem to bodaj w dokumentacji silferfasta apgrejdując go wczoraj do wersji 6.coś.tam.
 

alkos  Dołączył: 18 Kwi 2006
Jarek Dabrowski napisał/a:
O, kto miał atak moderatora?


Nie ja. Ja miewam tylko ataki admina, ale wtedy tylko wale bananem w serwer i wyskakuje Error 503. A co, zniknela ci jakas wartosc wysoce intelektualna ? :-P
 

Jarek Dabrowski  Dołączył: 20 Kwi 2006
alkos napisał/a:
A co, zniknela ci jakas wartosc wysoce intelektualna ? :-P

No, Michu coś się ukrywa.

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach