p_ttl
[Usunięty]
Mini studio
Witam! Planuję stworzyć małe studio. Niestety nie za bardzo jestem obeznany z lampami błyskowymi - może inaczej - bardziej mnie przytłacza tak ogromny wybór. Co możecie polecić? Interesują mnie 2 lampy najlepiej z softboxami, moc 400-600 myślę, że wystarczy. Do tego wiadomo tło- z tym sobie poradzę. Co jeszcze powinienem kupić? Mam na liście jeszcze wyzwalacze, jakąś blendę, uchwyt do niej. O czymś zapomniałem?
 

jorge.martinez  Dołączył: 16 Maj 2007
p_ttl, ja bym zaczął od przeczytania istniejących już na ten temat wątków w dziale fotografia i dziale lampy i inne akcesoria.
 
p_ttl
[Usunięty]
forum pentaxa zawsze pomocne! :cry: :cry: :cry:

[ Dodano: 2013-02-08, 19:57 ]
jorge.martinez napisał/a:
Chcesz informacji na tacy?


to nie jest watek typu: chce mieć studio od czego zacząć.

jorge.martinez napisał/a:
A nie lepiej przeczytać stosowne wątki (których jest kilka na forum), zrobić syntezę i zrelacjonować swoje dociekania ewentualnie pytając w razie wątpliwości?


wszystkie wątki są bardzo niespójne - z ogromną ilością offtopów ( którymi notabene możesz się zająć jeśli się nudzisz,a nie jechać po mnie), nie dające jednoznacznej odpowiedzi na moje pytania.

jorge.martinez napisał/a:
p_ttl, wybacz że po Tobie jadę, ale wróciłem od dentysty i mnie boli


nie interesuje mnie gdzie byleś i co robiłeś - Twoja wypowiedź świadczy tylko o Tobie. Jeśli nie chcesz pomóc to nie pomagaj.

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach