MarcinB  Dołączył: 08 Sie 2007
Lowepro Rezo 170 czy Nova 3AW?
Witam. Mam zamiar zakupić nową torbę fotograficzną. Chciałbym by zmieściły się w niej takie rzeczy jak(obowiązkowo):

K100 D + kit, 2 obiektywy, lampa i inne drobne elementy(karty, filtry) itp. Czy w/w torby to dobry wybór? I która lepsza :-)



A może coś innego?
 

Michu  Dołączył: 18 Kwi 2006
Myślałeś o Lowepro Micro Trekker 100?
http://pentax.org.pl/viewtopic.php?p=86671#86671
 

Stachu  Dołączył: 27 Kwi 2007
MarcinB napisał/a:
2 obiektywy

Jakie? Ja mam Rezo 170 AW i oprócz długiego kita, k100d z kitem i lampy raczej nic konkretnego nie zmieszczę. Wchodzi jeszcze M 50/1.7, ale to już na styk.
 
MarcinB  Dołączył: 08 Sie 2007
No tak brałem taką alternatywe ,ale to już jest plecak a nie torba. A ja bym wolał :-) torbę
 

Michu  Dołączył: 18 Kwi 2006
Wiesz Stachu, gdybyś zrezygnował z tych trzech kartoników z winem "Komandos" o wykwintnym bukiecie truskawko-wiśniowym, to zapewne znalazłoby się miejsce jeszcze na dwa obiektywy, żyroskop i statyw niebanalnie poskładany.
 

plwk  Dołączył: 21 Kwi 2006
Stachu, przepraszam ale chyba wkładasz to wszystko w poprzek i blokuje Ci dostęp do dolnej części torby :mrgreen:
 

grub  Dołączył: 22 Mar 2006
komandosy sa w butelkach!

ignoranci. eh.

stalem przed identycznym wyborem. typowalem rezo 170, nova 2 aw, orion mini, photo runner. z lekkim bolem zrezygnowalem z pokrowca aw i wzialem te ostatnia. komfort uzytkowania wydaje sie duzo wyzszy, torba jest zgrabniejsza i o wiele wygodniejsza w podrozy od pozostalych. i sie kompresuje. fajna jest. bardzo polecam ja rozwazyc.

komandos w kartonie, no ja nie moge...

[ Dodano: 2007-08-08, 20:26 ]
aa, mieszcze tam k100d kit, 28-105/2.8, tanie 70-210, 360fgz i na upartego wejdzie jeszcze 50/1.4. pomimo powaznej wagi zestawu (ten 28-105 to kawal zelastwa) calosc nosi sie wygodnie.
 

djack  Dołączył: 22 Kwi 2006
MarcinB napisał/a:
K100 D + kit, 2 obiektywy, lampa i inne drobne elementy(karty, filtry)
Lowepro Stealth Reporter D100AW? To co wymieniłeś powinno się zmieścić. Zresztą zależy jakie te dwa obiektywy.
 

Michu  Dołączył: 18 Kwi 2006
grub napisał/a:
komandos w kartonie, no ja nie moge...
Mój Drogi. Mógłbym napisać, że to była wersja limitowana. Ale nie zrobię tego, bowiem masz rację. Tak, jestem ignorantem i zabolało mnie to tym bardziej, że dotyczy to tak istotnej i ważkiej kwestii. Może by więc założyć wątek degustatorski, by nikczemne osoby mego pokroju trochę oświecić?
 
Paulos  Dołączył: 08 Mar 2007
Mam Rezo 170 i schowkami na drobiazgi a zwłaszcza filtry jestem bardzo rozczarowany.
 

Kytutr  Dołączył: 20 Lut 2007
Michu napisał/a:
trzech kartoników z winem


Na kartony z winem złego słowa nie powiem - ostatnio dostałem przesyłkę z SMC-M 75-150/4 w kartoniku po winie Cabernet Sauvignon, opakowanie wzruszyło mnie równie mocno jak samo szkło.

Pozdrawiam,
Kytutr
 

grub  Dołączył: 22 Mar 2006
osobny watek? mysle ze lepiej skrytoprzekazywac pewne tresci w kazdym watku celem skuteczniejszego zakorzenienia ich w podswiadomosci ;)

a stealth reporter chyba za duzy jest. i sporo drozszy od reszty

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach