Marooned  Dołączył: 14 Paź 2006
No właśnie sęk w tym by nie inwestować :)
Ok, to jak coś zmajstruję to dam znać.

[ Dodano: 2013-01-25, 19:10 ]
Obiecałem się odezwać w temacie.
Podłączyłem YN460-II pod zasilacz laboratoryjny i badałem jak się zachowuje pod wyższym napięciem i dużym prądem.
Pod 7,4V radzi sobie normalnie, jak dałem max 5A to na pełnym błysku ładowała się 2 sekundy :)

Kończąc eksperymenty dałem ciała i podałem jej 12V... i nadal błyska dobrze. Uff ;)
Nie wiem jak sobie poradzi w dłuższym czasie z wyższym napięciem nie znając elektroniki, ale można zaryzykować. Nic się nie grzało na tyle by ocieplić obudowę.

[ Dodano: 2013-01-25, 19:17 ]
Jeszcze dodam, że tutaj znalazłem komentarze o tym, że "tak nie wolno" i pozwoliłem sobie tam dopytać o szczegóły. Zobaczymy, czy ktoś odpisze.
http://www.youtube.com/all_comments?v=gKAltKV_9Vg
 

x4rd  Dołączył: 07 Mar 2012
Posiadam wymienioną lampkę - dla początkującej osoby bawiącej się światłem jak znalazł. Pytanie tylko mam jedno - istnieje do niej jakiś dyfuzor? Szukałem i nie mogłem znaleźć, może ktoś się orientuje?
 

Marooned  Dołączył: 14 Paź 2006
Jeśli piszesz o takim małym:

To ja dostałem w komplecie.
 

x4rd  Dołączył: 07 Mar 2012
Tak, właśnie o takim. Cóż, ja nie dostałem nawet pomimo tego, że kupowałem oryginał. Trzeba będzie się zaopatrzyć na własną rękę.
 

Marooned  Dołączył: 14 Paź 2006
Nie wiem o jakim oryginale piszesz. Wszak wszystkie Yongnuo są oryginalne (albo o czymś nie wiem) :)
Ja kupowałem u losowego (najtańszego) sprzedawcy na eBayu.

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach