rysiekll  Dołączył: 10 Maj 2007
To teraz partner panny "złodziejki" ;-)

 

foto  Dołączył: 03 Maj 2013
Mega malownicze zdjęcie
 

White  Dołączył: 31 Paź 2008
Bardzo ładne :-B
 

potraff  Dołączył: 22 Maj 2016
Fajne! :-)
 
rysiekll  Dołączył: 10 Maj 2007
Kurczaki, też mi się podoba ;-) 8-)

A poważnie, fajnie że podoba się Wam :-D
 

duzyalf  Dołączył: 07 Lip 2017
Piękny kadr :-B
 

plwk  Dołączył: 21 Kwi 2006
 
radek_m  Dołączył: 21 Lis 2007
W sumie ssak.
Królowa czystej krwi angielskiej na wybiegu stadniny w Janowie Podlaskim

 
pawel_n  Dołączył: 02 Gru 2020
rysiekll - cudne zdjęcie. Gratulacje!
 
pawel_n  Dołączył: 02 Gru 2020
 
radek_m  Dołączył: 21 Lis 2007
Foczki przy ujściu Wisły, czyli zdjęcia z fotopolowania z rejsu w okolice rezerwatu Mewia Łacha na skraju wyspy Sobieszewskiej.



 

mr.ra66it  Dołączył: 03 Wrz 2011
 

Tomek B.  Dołączył: 07 Sty 2012
Koziołek






 

fotopentax  Dołączył: 05 Wrz 2006
Nietoperz

 

Tomek B.  Dołączył: 07 Sty 2012
W dzień go złapałeś :-o ?
 

fotopentax  Dołączył: 05 Wrz 2006
Oczywiście że w dzień, konkretyzując w dzień świąteczny.
 

Tomek B.  Dołączył: 07 Sty 2012
:-B
 

Kuba Nowak  Dołączył: 12 Maj 2010
fotopentax napisał/a:
Nietoperz


Wygląda na borowca.
 

fotopentax  Dołączył: 05 Wrz 2006
Kuba Nowak napisał/a:
fotopentax napisał/a:
Nietoperz


Wygląda na borowca.


W sieci piszą że to są duże nietoperze (ciało o długości do ok. 9 cm, rozpiętość skrzydeł do 46 cm) , choć lecącego to ciężko oszacować co do gabarytów. Podobnego kliknąłem parę lat temu, zamieściłem też jego zdjęcie w tym wątku - można je porównać.
 

potraff  Dołączył: 22 Maj 2016
Niezły!

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach