MF , FF , APS-C
Pentak K3II, GR 3.
Był Pentax K-x, oraz pożyczone K1000 i K200D
https://www.flickr.com/photos/138543993@N07/albums
Blog o moich wędrówkach.
Pozdrawiam
6x6 - 24x36 - FF - APS-C - malutki dron
Ricoh GRII || Ricoh GRIIx || Pentax K-70 (z padniętym solenoidem
Ricoh GRII || Ricoh GRIIx || Pentax K-70 (z padniętym solenoidem
Pozdrawiam
Tomek B.
K3-III, K-3, K-r, Practica MTL3
i trochę szkła

Smycz i dekielek z napisem Pentax
Pozdrawiam
Tomek B.
K3-III, K-3, K-r, Practica MTL3
i trochę szkła
Smycz i dekielek z napisem Pentax
Pozdrawiam
Tomek B.
K3-III, K-3, K-r, Practica MTL3
i trochę szkła
fotopentax napisał/a:Nietoperz
K-73, 11-300 mm f/1.7-4.0, agfatroniki, E-P7, LX15, XZ-1
Kuba Nowak napisał/a:fotopentax napisał/a:Nietoperz
Wygląda na borowca.
Smycz i dekielek z napisem Pentax
Pentak K3II, GR 3.
Był Pentax K-x, oraz pożyczone K1000 i K200D
https://www.flickr.com/photos/138543993@N07/albums
Blog o moich wędrówkach.
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme created by opiszon, powered with Bootstrap and VanillaJS.
Strona używa plików cookie. Jeśli nie zgadzasz się na to, zablokuj możliwość korzystania z cookie w swojej przeglądarce.
my.pentax.org.pl