greentrek  Dołączył: 14 Sie 2012
opiszon napisał/a:
Ale w sumie zimą strzelałem sobie w trakcie roboty do ptaszków w karmniku. :-P

Kłusownictwo będzie surowo karane👹
 

opiszon  Dołączył: 29 Sty 2008
No, przy paśniku to nie przystoi.
 

greentrek  Dołączył: 14 Sie 2012
opiszon napisał/a:
Niesamowite są te możliwości z których nie korzystamy ;-)

Ja kupiłem S 200-600 tylko dlatego że można. Wynik wiecznych niedoborów w Pentaxie a nie konkretną potrzeba

No właśnie, te wydumane możliwości a realne potrzeby i wykorzystanie :-?
Wszyscy tu pieją z zachwytu nad niuansami doskonałości gotowych fot. A ja przyznam że mam dylemat. Właśnie rozważam zmianę "parku maszynowego" - bo choć nie muszę, ale mogę. K-5 nic nie brakuje, raczej mnie brak fantazji i weny; jednak ma już 12 lat [a sam model już prawie 15] i jeśli by zmieniać, to czemu nie teraz? Naturalnym wyborem wydaje mi się K-3v3 którym się kilka dni z zadowoleniem bawiłem. Jednak mój stan posiadanie nie jest duży i stać by mnie było na zmianę systemu. Tylko co takiego jest wyjątkowego w tych innych, żeby się na nie rzucać? Wielki wybór tanich szkieł, niefirmowych [nie dotyczy R] - tak, ale ile ja tych szkieł potrzebuję, dwa uniwersalne zoomy i jedna-dwie małe stałki, przecież więcej nie noszę bo są też inne klamoty w plecaku; kilogramowych ARTów i tak bym nie nosił, nawet gdyby było do czego zapiąć. Z tych samych powodów FF zupełnie mnie nie kręci. Filmowanie to zupełnie nie moja bajka, więc przewaga AF EVILów topnieje [poza tym K-3v3 ze zgodnymi szkłami jest naprawdę zbyt dobry jak dla mnie]. Z kolejnej strony, miałem kiedyś w swoich niewielkich łapkach zabranego Żabie Olka EM-5 i on jest po prostu za mały, nie potrafię trzymać w trzech palcach - a K-3v3 leży bajecznie w całej łapie. No i jeszcze kwestia patrzenia cały czas w telewizorek, jak to właściwie jest - bardzo sceptyczny jest tu Apas, a trudno mu odmówić doświadczenia. Same trudne pytania... :-|
 

Michu  Dołączył: 18 Kwi 2006
Sprzęt dobiera się pod potrzeby. To smutne, że nie znasz własnych.

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach